Strona główna » MDK Warszów – Wernisaż doktora Chruściela. Foto

MDK Warszów – Wernisaż doktora Chruściela. Foto

by Świnoujście w sieci

Dnia 7 marca Dom Kultury na Warszowie gościł pana Mieczysława Chruściela- z wykształcenia doktora medycyny, z zamiłowania malarza-portrecisty. Artysta w formie multimedialnej zaprezentował większość ze swoich prac- od portretów, poprzez pejzaże, aż po akty oraz [rzeźby/ popiersia???]. Malarz w formie wstępu powiedział kilka słów o sobie oraz zadał publiczności pytanie: „Po co komu malujący lekarze?” Goście wernisażu, delektując się winem oraz atmosferą oświetlonego świecami pomieszczenia, z zapartym tchem śledzili zmieniające się na ekranie obrazy- które są dorobkiem 30 letniej pracy malarza.

mdkwarszow

Artysta próbuje także swoich sił jako pisarz. Każdy z gości otrzymał w formie upominku książkę pdt. „Wiatrak” autorstwa pana Mieczysława Chruściela.
Niezwykły wernisaż swoim śpiewem umiliły IMIĘ NAZWISKO oraz IMIĘ NAZWISKO, które pięknie zaśpiewały wszystkim obecnym Paniom z okazji zbliżającego Dnia Kobiet. Każda z pań dostała również z tej okazji po róży.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152305374766974.1073742398.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

 

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW