Strona główna » Gościnne Miasta

Gościnne Miasta

by Świnoujście w sieci

„Zagośćmy w Jeleniej Górze” , tak brzmi hasło przyświecające tegorocznym wyjazdom rekreacyjnym i sportowym. Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Świnoujściem i Jelenią Górą możliwe było przygotowanie specjalnej oferty wypoczynku w stolicy Karkonoszy dla mieszkańców Świnoujścia.
Z rabatów w hotelach, pensjonatach, restauracjach, kawiarniach, obiektach historycznych i kulturalnych, w termach Cieplice będą mogły skorzystać osoby, które mieszkają w Świnoujściu.
Specjalne karty rabatowe otrzymają oni w obiektach noclegowych, partnerach przedsięwzięcia, przy rejestrowaniu się na recepcji. Pełną listę partnerów przedsięwzięcia w Jeleniej Górze znajdziecie Państwo na stronie www.swinoujscie.pl.
Podobne rabaty czekają na mieszkańców Jeleniej Góry, którzy zdecydują się na przyjazd do Świnoujścia. „Gościnne Miasta”, to projekt którego celem jest promocja Świnoujścia w Jeleniej Górze i okolicach.
Przedsięwzięcie to jest efektem zapoczątkowanych w 2013 roku działań promocyjnych. Świnoujście gościło na Targach Tourtec w Jeleniej Górze natomiast gminy powiatu jeleniogórskiego wzięły udział w obchodach Dni Morza w Świnoujściu.
Dzięki finansowemu zaangażowaniu Biura Turystyki Skandynawskiej Fregata na antenie Muzycznego Radia, w okresie od czerwca do sierpnia, emitowana była prognoza pogody ze Świnoujścia. Stworzyło to okazję do zaproszenia słuchaczy z Jeleniej Góry, Legnicy, Wrocławia, Wałbrzycha i okolic do Świnoujścia.
Działania te zaskutkowały zwiększoną ilością zapytań z regionu Jeleniej Góry oraz spotkały się z pozytywnym oddźwiękiem w mediach.
Obserwując zainteresowanie mieszkańców Jeleniej Góry ofertą wypoczynku w naszym mieście i odwrotnie, postanowiliśmy współpracę między miastami rozszerzyć na inne działania. – mówi Katarzyna Rówińska, Naczelnik Wydziału Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu. – Projekt „Gościnne Miasta” jest efektem tej współpracy. Stworzenie oferty było możliwe dzięki zaangażowaniu gestorów branży turystycznej. Właściciele m.in. hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni, operatorzy wycieczek przychylnie odnieśli się do pomysłu współpracy i zadeklarowali rabaty na świadczone usługi.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW