Ostatnia konferencja wojewody Marcina Zydorowicza

0 comment

Marcin Zydorowicz kończy pracę na stanowisku wojewody zachodniopomorskiego. Swoją funkcję piastował od 29 listopada 2007 roku. Dziś premier Donald Tusk przyjął jego rezygnację, złożoną z powodów osobistych.

Dziś, na ostatniej konferencji prasowej, wojewoda przekazał swoje podsumowanie dziennikarzom.
– Zostawiam urząd dobrze zarządzany i uporządkowany – mówi Marcin Zydorowicz – Praca na stanowisku wojewody była jednym z trudniejszych wyzwań, jakie dane mi było w życiu podjąć, ale jednocześnie i wyzwaniem niezwykle ciekawym i satysfakcjonującym. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje działanie nie byłoby skuteczne, gdybym nie miał wokół siebie doświadczonych pracowników urzędu wojewódzkiego oraz zespołu profesjonalistów w szeregach administracji zespolonej. Ich wiedza i okazywane mi wielokrotnie wsparcie pozwoliły na przeprowadzenie z sukcesem wielu działań. Za tę gotowość, zrozumienie i wsparcie – bardzo dziękuję.

Słowa podziękowania za lata wspólnej pracy Marcin Zydorowicz kieruje również do parlamentarzystów i samorządowców:
– Miałem okazję pracować z samorządowcami, którzy potrafią być odpowiedzialni za społeczność, którą reprezentują i rozumieją ideę „samorządności”. Współpraca z samorządowcami wiele mnie nauczyła. Zachodniopomorskim samorządowcom życzę, by nigdy nie zapomnieli, dla czyjego dobra pracują i zawsze potrafili czerpać satysfakcję ze swoich działań.
Do czasu powołania przez Premiera nowego wojewody zachodniopomorskiego, wszystkie obowiązki na stanowisku pełni wicewojewoda, Ryszard Mićko.

Dokument podsumowujący ponad sześć lat pracy Marcina Zydorowicza na stanowisku wojewody zachodniopomorskiego znajduje się poniżej.

https://www.szczecin.uw.gov.pl/

 


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=