Strona główna » Pograli w weekend

Pograli w weekend

by Daniel SZYSZ

W ostatni weekend stycznia wszystkie drużyny Prawobrzeża rozegrały mecze kontrolne.
W sobotę na Hali juniorzy i trampkarze rozegrali mecz sparingowy z OKS Goleniów. Mecze juniorów rozgrywane były 2×45 a trampkarzy 2×30 minut.

Obydwa świnoujskie zespoły wygrały kilkunastoma golami. Młodzi zawodnicy przeważali nad gośćmi pod każdym względem. Podczas zawodów trener miał możliwość przyjrzenia się nowym zawodnikom, którzy zgłosili chęć gry w Prawobrzeżu. Natomiast w niedzielę o godz. 13.00 swój pierwszy mecz kontrolny na sztucznym boisku rozegrali seniorzy klubu.

Pierwsza połowa to dominacja drużyny ze Świnoujścia, w drugiej połowie trener dał szansę gry rezerwowym zawodnikom. Pierwszy mecz kontrolny zakończył się wygraną UKS 5:4. Podczas meczu trener przyglądał się umiejętnościom piłkarskim czterech nowych zawodników, którzy prawdopodobnie wzmocnią drużynę. W okresie przygotowań do ligi, która rozpocznie się meczem wyjazdowym w Dziwnowie z tamtejszym „Jantarem” zaplanowano kilkanaście meczy kontrolnych, w tym najciekawszy z „Hutnikiem” Szczecin.

Kierownikiem drużyny a zarazem aktywnym działaczem Klubu został ojciec zawodników Pan Adam Waliszewski.


Uczniowski Klub Sportowy „PRAWOBRZEŻE” Świnoujście

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również