Strona główna » FISMOLL zagra w Świnoujściu

FISMOLL zagra w Świnoujściu

by Świnoujście w sieci

W piątek, 10 stycznia w klubie Konstelacja odbędzie się koncert Fismolla.

Muzyk urzeka barwą głosu i łagodnym brzmieniem instrumentów akustycznych. Jego twórczość jest stawiana obok dokonań Bona Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice’a.

Jesienna trasa koncertowa dubiutującego w 2013 roku artysty ściągnęła tłumy. Jego album “At Glade” to dojrzała i niezwykle nastrojowa muzyka Indie na światowym poziomie. W rankingu Gazety Wyborczej „Polska płyta roku 2013“ znalazła się w pierwszej dziesiątce!

Zachwyceni 19-letnim artystą muzycy i dziennikarze tacy, jak Katarzyna Nosowska, Artur Orzech czy Marek Niedźwiecki określają jego muzykę jako zjawiskową, a debiutancki album „At Glade“ dostaje doskonałe recenzje:
Utrzymane są w folkowym nastroju, stylowe i raczej oszczędne, czasem przełamane jednak dynamicznymi i uduchowionymi partiami z wykorzystaniem sekcji smyczkowej, w stylu bliskim Sigur Rós.
Bartek Chaciński Polityka

Artyście towarzyszyć będzie zespół w składzie: Joanna Glensk (cello, vocal), Kristine Harutyunyan (violin), Kacper Budziszewski (ac.guitars), Robert Amirian (bass), Kuba Szydło (drums).

Teledysk „Let’s Play Birds”:

ŚWINOUJŚCIE:
Miejsce: KLUB KONSTELACJA
Data: 10.01.2014
Godzina: 20:00
Bilety: 20-30zł

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW