Wygodniej do świnoujskiego aquaparku

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wodnego szaleństwa! Aż do 18 kwietnia 2019 r. osoby korzystające z Baltic Park Molo Aquapark w Świnoujściu mogą skorzystać z darmowego parkingu.

Koniec ze zmartwieniami, do której torby schować wszystkie rzeczy na basen. Wygodny dojazd do aquaparku jest teraz łatwiejszy – przez cały sezon zimowy wszyscy goście parku wodnego nie zapłacą ani złotówki za pozostawienie samochodu na parkingu należącym do obiektu. Po skorzystaniu z aquaparku będą mieli aż pół godziny na jego opuszczenie

Baltic Park Molo Aquapark to lokalne i regionalne centrum wodnej rozrywki, w którym znajdują się m.in. zjeżdzalnie o 4 stopniach trudności, basen sportowy, basen rekreacyjny z atrakcjami, rwąca rzeka, jacuzzi czy wyspa piratów dla najmłodszych. Miłośnicy leniwego relaksu odnajdą się natomiast w strefie saun z tepidarium i grotą lodową.

Jak informuje spółka Zdrojowa Invest & Hotels, która zarządza świnoujskim parkiem wodnym, oferta obowiązuje również dla osób korzystających z zajęć fitness. Warto wspomnieć, że codziennie personel Baltic Park Molo Aquapark zapewnia różnorodne formy ruchu, dzięki którym nawet w zimie można popracować nad kondycją. W grafiku znajdują się ćwiczenia ze stretchingu i body rollingu, wodna gimnastyka, tabata (interwałowy trening metaboliczny), kick-boxing, zajęcia na ściance wspinaczkowej, a nawet praktyka samoobrony. Po wszystkim – relaksacja lub… morsowanie pod opieką trenera.

Więcej na www.balticpark-aquapark.pl