Home » Świnoujście: Planowane zamknięcie tunelu odwołane. Możliwe krótkie przerwy w ruchu

Świnoujście: Planowane zamknięcie tunelu odwołane. Możliwe krótkie przerwy w ruchu

przez Daniel SZYSZ

Świnoujście: Planowane zamknięcie tunelu odwołane. Możliwe krótkie przerwy w ruchu

Mamy dobrą wiadomość dla kierowców! Zaplanowane wcześniej zamknięcie tunelu w Świnoujściu w nocy z 3 na 4 kwietnia 2025 roku, w godzinach od 23:00 (czwartek) do 05:00 (piątek), zostało odwołane.

Świnoujście pokochało Sławomira Mentzena – zdjęcia, film

Tunel pozostanie otwarty, ale uwaga na chwilowe utrudnienia

W tym czasie tunel będzie dostępny dla ruchu, jednak należy się liczyć z możliwością krótkotrwałego zamknięcia, które może potrwać maksymalnie 15 minut. Przerwa ta będzie związana z kontrolą systemu pomiaru jakości powietrza.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do ewentualnych poleceń służb technicznych. Prace prowadzone są w trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników tunelu.

Informuje UM

Po ile paliwo w Świnoujściu?! Sprawdzamy ceny NA ŻYWO! Wyspa Uznam – musisz ą to zobaczyć! – Film

You may also like

© 2025 eswinoujscie.pl – Twój portal Świnoujście Czytaj więcej na eswinoujśscie.pl – Twoim lokalnym źródle informacji ze Świnoujścia.


Ten artykuł to część naszego serwisu, w którym codziennie publikujemy rzetelne wiadomości Świnoujście, bieżące aktualności Świnoujście oraz relacje z najważniejszych wydarzeń Świnoujście.
Odwiedzaj nas regularnie i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Świnoujściu 2025.
eswinoujscie.pl – portal Świnoujście tworzony z myślą o mieszkańcach i turystach.