Szczecin: Policja zatrzymała 36-latka z narkotykami w centrum miasta
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który posiadał niemal 17 gramów narkotyków. Interwencja miała miejsce w centrum miasta, gdzie uwagę funkcjonariuszy zwróciło nietypowe zachowanie mężczyzny.
Podejrzane zachowanie i interwencja policji
36-latek biegał po ulicy, chaotycznie zmieniając kierunki i wykazywał oznaki pobudzenia. Policjanci zdecydowali się na interwencję i podjęli czynności legitymowania. W trakcie rozmowy mężczyzna sam przyznał, że niedawno zażywał amfetaminę w pobliskiej piwnicy.
Znalezione narkotyki i zatrzymanie
Funkcjonariusze postanowili sprawdzić wskazane miejsce. Podczas przeszukania odnaleźli bluzę należącą do 36-latka, a w jej kieszeni niemal 17 gramów narkotyków. W efekcie mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
Grożą mu 3 lata więzienia
36-latek wkrótce usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z obowiązującym prawem, za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.