Strona główna » Uwaga kierowcy, S3 będzie zablokowana w weekend – zobacz gdzie i jak długo

Uwaga kierowcy, S3 będzie zablokowana w weekend – zobacz gdzie i jak długo

by Daniel SZYSZ

Uwaga kierowcy, S3 będzie zablokowana w weekend – zobacz gdzie i jak długo.

Kolejna blokada drogi szybkiego ruchu w naszym regionie.

W nadchodzącą sobotę mieszkańcy regionu muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Polscy przewoźnicy zapowiedzieli bowiem kolejną blokadę drogi szybkiego ruchu. Tym razem protest będzie dotyczył drogi S3 przy dojeździe do węzła Rzęśnica od strony Szczecina.

Protest Transportowców

Protest transportowców, jak informuje Prezes Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, Dariusz Matulewicz, odbędzie się w sobotę, 29 czerwca. Blokada będzie miała charakter częściowy – przewoźnicy planują zablokować jeden pas ruchu od godziny 7:00 do godziny 15:00.

CZY POWSTANIE TERMINAL KONTENEROWY W ŚWINOUJŚCIU ?

  • „Chcemy blokować jeden pas ruchu na tej drodze od godziny 7 do godziny 15. Nie będzie całkowitej blokady. Nie mamy takiego zamiaru. Chcemy pokazać tylko, że mamy problem,” wyjaśnia Matulewicz. „Chciałbym zaapelować też do wszystkich – jeżeli państwo możecie, nie jest naszym celem nikomu utrudniać życie. Ostrzegamy też, że jeżeli państwo możecie, używajcie w tych godzinach dróg alternatywnych.” – czytamy na roadioszczecin.pl

Powody Protestu

Przewoźnicy drogowi zdecydowali się na protest w celu zwrócenia uwagi na problemy, z jakimi boryka się branża transportowa. Wielu z nich wskazuje na rosnące koszty działalności, niewystarczające wsparcie ze strony władz oraz problemy z infrastrukturą drogową. Blokada ma na celu zasygnalizowanie tych trudności i wywarcie presji na odpowiednie organy w celu podjęcia działań naprawczych.

ŚWINOUJŚCIE: ROZPOCZĘCIE LATA PRZYCIĄGA TŁUMY NA PLAŻĘ W ŚWINOUJŚCIU

Utrudnienia w Ruchu

W związku z planowaną blokadą, kierowcy są proszeni o korzystanie z alternatywnych tras, aby uniknąć ewentualnych opóźnień. Warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem i uwzględnić możliwe utrudnienia na drodze S3.

Władze lokalne oraz służby drogowe przygotowują się do zabezpieczenia miejsca protestu i kierowania ruchem, aby zminimalizować skutki blokady dla użytkowników drogi.

Apel do Mieszkańców

Dariusz Matulewicz apeluje do mieszkańców regionu o zrozumienie i wsparcie dla przewoźników. „Nie jest naszym celem nikomu utrudniać życie. Chcemy jedynie zwrócić uwagę na nasze problemy i skłonić władze do podjęcia działań.”

Wszelkie informacje na temat alternatywnych tras oraz ewentualnych zmian w organizacji ruchu będą dostępne na bieżąco na stronach internetowych lokalnych mediów oraz w serwisach informacyjnych.

ŚWINOUJŚCIE. UWAGA. AWARIA SYGNALIZACJI NA SKRZYŻOWANIU 11 LISTOPADA Z MATEJKI

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również