Strona główna » Świnoujście. Uwaga dziś nie będzie wody, Zobacz gdzie i o której

Świnoujście. Uwaga dziś nie będzie wody, Zobacz gdzie i o której

by Daniel SZYSZ

Świnoujście. Uwaga dziś nie będzie wody

W związku z planowaną awaryjną wymianą przyłącza wodociągowego do posesji przy ul. Bursztynowej 8, w czwartek 20 czerwca nastąpią krótkie przerwy w dostawie wody w wybranych lokalizacjach miasta Świnoujście.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia pilnych prac modernizacyjnych, mieszkańcy ulic W. Broniewskiego oraz Bursztynowej 8 powinni spodziewać się przerwy w dostawie wody w godzinach od 10:00 do 12:00.

KIBICUJE BIAŁO-CZERWONYM! STREFA KIBICA W MUSZLI KONCERTOWEJ NA MECZ POLSKA – AUSTRIA

Prace te są niezbędne, aby zapewnić ciągłość i bezpieczeństwo dostaw wody, a także poprawić jakość infrastruktury wodociągowej w tych rejonach.

Równocześnie, z podobnych powodów, przerwa w dostawie wody obejmie ulicę Kuglinów oraz ulicę Grudziądzką  w Świnoujściu na odcinku od Śląskiej do Małopolskiej.

Tutaj również konieczna jest awaryjna wymiana przyłącza wodociągowego, co spowoduje brak wody w kranach od godziny 9:00 do 11:00.

ŚWINOUJŚCIE, TO JUŻ 293 DOSTAWA LNG I 25. W TYM ROKU

Prosimy mieszkańców wymienionych ulic o przygotowanie się na te utrudnienia i zgromadzenie odpowiedniej ilości wody na czas przerwy.

Po zakończeniu prac dostawa wody zostanie wznowiona, a ewentualne problemy z ciśnieniem wody mogą występować przez krótki czas po przywróceniu normalnej pracy sieci wodociągowej.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tymi pracami.

Państwa cierpliwość i zrozumienie są nieocenione w zapewnieniu sprawnej i bezpiecznej obsługi wodociągowej miasta.

ZBIOROWE ZATRUCIE POKARMOWE W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również