Strona główna » Dni Morza w Świnoujściu – Zobacz program

Dni Morza w Świnoujściu – Zobacz program

by Świnoujście w sieci

Dni Morza w Świnoujściu – Zobacz program

Dni Morza w Świnoujściu to coroczna impreza plenerowa, która odbywa się zazwyczaj w czerwcu, na początku sezonu turystycznego.

Jest to jedno z największych wydarzeń w Świnoujściu, przyciągające zarówno mieszkańców, jak i turystów. Oto kilka kluczowych informacji na temat tego wydarzenia:

  1. Historia i tradycja: Dni Morza mają długą tradycję w Świnoujściu, podobnie jak w innych nadmorskich miastach Polski. Impreza jest organizowana, aby uczcić związek miasta z morzem i podkreślić jego rolę jako ważnego portu i ośrodka turystycznego.

DLACZEGO KOALICJA 13 GRUDNIA CHCE ZRUJNOWAĆ TURYSTYKĘ NA PRAWOBRZEŻU ŚWINOUJŚCIA ??

  1. Atrakcje: Program Dni Morza jest zazwyczaj bardzo bogaty i różnorodny. Obejmuje koncerty, występy artystyczne, parady, pokazy żaglowców, regaty, konkursy i wiele innych atrakcji. Wydarzenia te odbywają się zarówno na lądzie, jak i na wodzie.
  2. Koncerty: Jednym z głównych punktów programu są koncerty muzyczne. Na scenach występują zarówno lokalne zespoły, jak i znani artyści z Polski i zagranicy. Występy te przyciągają duże tłumy i są jednym z głównych powodów, dla których ludzie przyjeżdżają na Dni Morza.
  3. Strefy gastronomiczne i targi: Podczas Dni Morza funkcjonują liczne stoiska gastronomiczne oferujące lokalne przysmaki, świeże ryby i owoce morza, a także kuchnię z różnych zakątków świata. Dodatkowo, odbywają się targi, na których można kupić rękodzieło, pamiątki i produkty regionalne.

PIJANY UKRAINIEC POWODUJE WYPADEK – PROKURATURA MILCZY

  1. Atrakcje dla dzieci: Organizatorzy dbają również o najmłodszych uczestników imprezy, przygotowując specjalne strefy zabaw, warsztaty artystyczne, gry i konkursy.
  2. Znaczenie dla miasta: Dni Morza są ważnym wydarzeniem promocyjnym dla Świnoujścia. Przyciągają turystów, wspierają lokalną gospodarkę i podkreślają morskie dziedzictwo miasta.

Dni Morza w Świnoujściu to czas radości, zabawy i integracji społeczności lokalnej oraz turystów, celebrujący morskie tradycje i piękno nadmorskiej okolicy.

ŚWINOUJŚCIE. SZOK I NIEDOWIERZANIE: TURYŚCI PRZECIERAJĄ OCZY ZE ZDZIWIENIA CO DZIEJE SIĘ NA ŚWINOUJSKIEJ PLAŻY!

RAMOWY PROGRAM  – Dni Morza i Święta Marynarki Wojennej

Piątek 28 czerwca – Basen Północny

18:00  koncert  szantowy w wykonaniu zespołu „WŁASNY PORT”
19:30 koncert –  MAJKA JEŻOWSKA z zespołem
21:00 koncert gwiazdy wieczoru – ANDRZEJ PIASECZNY
22:30 Dyskoteka z DJ – JAZZEK
00:00 Zakończenie imprezy

Sobota 29 czerwca

12:30 Składanie kwiatów z asystą wojskową pod pomnikiem „Tym, którzy nie powrócili z morza – Plac Rybaka
13:00 – 21:00 Piknik Marynarski z pokazem sprzętu i techniki 8 flotylli Obrony Wybrzeża w tym m.in.: koncert parady Orkiestry Wojskowej, zwiedzanie okrętów 8 FOW, wojskowa grochówka – szczegółowy program do pobrania… – Nabrzeże Władysława IV przy stacji paliw Orlen
16:00 – 18:00 Animacje dla dzieci
17:00  Występ dzieci z Klubu Garnizonowego
18:05  koncert  szantowy w wykonaniu zespołu  „SYNDROM BECZKI”
19:30 koncert ORKIESTRY WOJSKOWEJ
20:15  koncert hiphopowy w wykonaniu: EMSI, ŻELU ŻELSON, KOLEKTYW SWI
22:30 Koncert  gwiazdy wieczoru: MALIK MONTANA
23:30 Laser Show
23:45 Dyskoteka z DJ CANABISWHISKY
01:00 Zakończenie imprezy

Niedziela 30 czerwca

18:00 koncert Orkiestry Wojskowej – Plac Wolności

Impreza towarzysząca

29.06, godz. 14.00-0.00 Audiosensor – scena z muzyką elektroniczną (house, progressiv) – plac między halami w Basenie Północnym, za Tawerną. Wystąpią DJ-e: Igor Ground, Big Jack, DJ Mario, Marcin Kołtek

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW