Strona główna » Świnoujście. Dziś w nocy Tunel w Świnoujściu będzie zamknięty

Świnoujście. Dziś w nocy Tunel w Świnoujściu będzie zamknięty

by Świnoujście w sieci

Świnoujście. Dziś w nocy Tunel w Świnoujściu będzie zamknięty

Utrudnienia w ruchu: Czasowe zamknięcie tunelu w Świnoujściu

W związku z pracami serwisowo-konserwacyjnymi, tunel w Świnoujściu zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów w nocy z 4 na 5 czerwca 2024 r. (od godziny 22:00 do 6:00).
Tunel w Świnoujściu

Tunel w Świnoujściu

Prace obejmą:

  • Przeglądy i testy instalacji przeciwpożarowej.
  • Przegląd studzienek, transformatorów i systemu wentylacji.

Ruch pojazdów uprzywilejowanych:

Autobusy komunikacji miejskiej, pojazdy policji, straży pożarnej i karetki pogotowia będą mogły korzystać z tunelu po uprzednim ustaleniu z dyspozytorem.

ŚWINOUJŚCIE. PLAC PIKNIKOWY W ŚWINOUJŚCIU O PORANKU PO WEEKENDZIE

Zalecany objazd:

Kierowcy proszeni są o korzystanie z przeprawy promowej Warszów (promy Bielik) znajdującej się w sąsiedztwie dworca PKP w Świnoujściu.


Tunel w Świnoujściu – rewolucja w komunikacji i życiu mieszkańców

Tunel pod Świną to inwestycja, która odmieniła oblicze Świnoujścia. Dzięki temu przełomowemu projektowi, mieszkańcy miasta oraz turyści mogą cieszyć się znacznie lepszym połączeniem z resztą Polski.

ŚWINOUJŚCIE. KOMARY O PORANKU ZJADAJĄ LUDZI ŻYWCEM W PARKU ZDROJOWYM

Kluczowe korzyści tunelu w Świnoujściu:

  • Poprawa komunikacji: Koniec z uciążliwymi przeprawami promowymi i długimi kolejkami. Tunel zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.
  • Rozwój turystyki: Świnoujście stało się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do odwiedzenia. Dzięki tunelowi, miasto przyciąga rocznie ponad 4 miliony turystów, co przekłada się na rozwój lokalnej gospodarki.
  • Wzrost inwestycji: Lepsza dostępność komunikacyjna przyciąga inwestorów, którzy dostrzegają potencjał miasta. To z kolei przekłada się na nowe miejsca pracy i rozwój infrastruktury.
  • Poprawa jakości życia mieszkańców: Dzięki tunelowi, mieszkańcy Świnoujścia mogą cieszyć się lepszą komunikacją, większą liczbą miejsc pracy oraz rozwojem infrastruktury. To wszystko przekłada się na wyższą jakość życia.

ŚWINOUJŚCIE. ROWERZYSTO, CHODNIKI I PROMENADA TO NIE ŚCIEŻKA ROWEROWA

Tunel pod Świną to inwestycja, która odmieniła oblicze Świnoujścia. To symbol nowoczesności i rozwoju, który przyciąga turystów i inwestorów. Dzięki temu przełomowemu projektowi, miasto stało się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do życia i odwiedzania.

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również