Strona główna » Świnoujście. Zapytaj Agatowską Prezydent Świnoujścia – Czy ministrowie zaprosili Panią na spotkanie w sprawie terminala Kontenerowego ??

Świnoujście. Zapytaj Agatowską Prezydent Świnoujścia – Czy ministrowie zaprosili Panią na spotkanie w sprawie terminala Kontenerowego ??

by Daniel SZYSZ
Za pośrednictwem biura prasowego UM kierujemy do Pani Prezydent Agatowskiej kolejne pytanie .
—————————
Dzień dobry Pani Prezydent. Zwracamy się do Pani z następującym pytaniem:
Według relacji w mediach społecznościowych wczoraj w Świnoujściu przebywało dwóch członków polskiego rządy z koalicji 13 grudnia minister Dariusz Klimczak  i wiceminister Adam Marchewka
W mediach społecznościowych pochwalili się tym, że przeprowadzili „inspekcję” wizję lokalną miejsca gdzie powstanie przyszły Terminal Kontenerowy w Świnoujściu.
W związku z powyższym mamy pytanie:
Czy Pani jako Prezydent Świnoujścia – gospodarz miejsca, została zaproszona na spotkanie z panami ministrami ?? – Czy ministrowie z koalicji 13 grudnia – spotkali się z Panią jako przedstawicielką mieszkańców i rozmawiali o Terminalu Kontenerowym w Świnoujściu ??
================

Macie pytania do Pani Agatowskiej, prezydent  Świnoujścia ??  – prosimy przelać je na adres

zapytajagatowska@gmail.com

Pytania w formie zapytania medialnego wyślemy do Pani Prezydent Joanny Agatowskiej.

Pytań będzie wiele – Bo Pani Agatowska uruchomiła wśród mieszkańców emocje – które pozwoliły jej wygrać wybory.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również