Strona główna » Jaki laptop do 1500 zł jest wart naszej uwagi?

Jaki laptop do 1500 zł jest wart naszej uwagi?

by Świnoujście w sieci

Laptop jest urządzeniem osobistym, które ma spełniać oczekiwania użytkownika. Nie w każdym przypadku muszą to być modele za kilka tysięcy złotych. Jak się okazuje, już za 1500 zł można kupić ciekawy, spełniający oczekiwania sprzęt do przeglądania Internetu, pisania prac pisemnych czy tworzenia nieskomplikowanych prezentacji. Na takim laptopie można również oglądać filmy i seriale, a także wykorzystywać go do innych czynności. Sprawdź, jaki laptop można kupić za półtora tysiąca złotych!

  • Laptopy do 1500zł – czego można oczekiwać po takim sprzęcie?
  • Czy zakup nowego laptopa w kwocie 1500 zł ma sens?

Laptopy do 1500zł – czego można oczekiwać po takim sprzęcie?

Laptop laptopowi nierówny. W tej kategorii produktów kryją się zarówno standardowe sprzęty do pracy biurowej, jak i wydajne maszyny do projektowania, tworzenia grafiki oraz do gier. Nie da się jednak ukryć, że nie każdy ma możliwość wydania kilku tysięcy złotych na sprzęt z najwyższej półki. Zdecydowana większość dysponuje kwotą od 1000 zł do 2000 zł, dlatego najczęściej poszukiwany jest laptop do 1500 zł. 

Co może zaoferować taki laptop biurowy? Aktualnie w tej cenie można otrzymać sprzęt z wejściem HDMI, nowoczesnym portem USB-C, jak i łącznością Bluetooth czy Wi-Fi. Zazwyczaj taki sprzęt posiada procesor dwurdzeniowy z serii Intel Celeron bądź AMD A-series. Pamięć RAM wynosić będzie od 4 do 8 GB. Szybki dysk SSD również dostępny jest w takich sprzętach. Może on mieć pojemność od 128 do 256 GB. Jest to całkiem sporo, jeśli chodzi o przechowywanie danych i plików. Ekran dotykowy to, niestety, nie ten przedział cenowy.

Jeśli interesują Cię laptopy do 1500zł – slaskiecentrumkomputerowe.pl to miejsce godne odwiedzenia!

Czy zakup nowego laptopa w kwocie 1500 zł ma sens?

Komputery przenośne to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób. Jednak zamiast kupować nowy laptop za 1500 zł, można pomyśleć, czy nie lepiej w tej kwocie wybrać lepszy jakościowo sprzęt poleasingowy. Laptopy używane bardzo często mają niższą cenę, a jednocześnie nadal są zdatne do użytku i mogą posłużyć nawet kilka lat. Tani laptop poleasingowy to dobry laptop, który spełni oczekiwania niejednego użytkownika.

Szeroki wybór laptopów to także sporo aspektów do przejrzenia i wiele decyzji do podjęcia. Warto zastanowić się, jaka ma być przekątna ekranu, jaką mocą może pochwalić się dedykowana karta graficzna, a także czy moc procesora wystarczy, czy powinniśmy poszukać czegoś lepszego. Parametry techniczne mogą sporo ułatwić. Trzeba znać swoje potrzeby, aby wybrać idealny laptop dla siebie do codziennego użytku, użytkowania multimediów, czy do pracy.

Laptopy poleasingowe – Śląskie Centrum Komputerowe

Adres firmy:

 

Dworcowa 20, 44-100 Gliwice

Telefon:

 

+48 538 815 446

Strona WWW:

 

https://slaskiecentrumkomputerowe.pl/

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW