Strona główna » DPD przesyłki zagraniczne – dlaczego warto postawić na tego przewoźnika?

DPD przesyłki zagraniczne – dlaczego warto postawić na tego przewoźnika?

by Świnoujście w sieci

DPD przesyłki zagraniczne – dlaczego warto postawić na tego przewoźnika?

Coraz większa popularność zakupów przez Internet doprowadziła do wzrostu zainteresowania przesyłkami kurierskimi. Jedną z najpopularniejszych firm kurierskich jest obecnie DPD.

To, co wyróżnia przesyłki kurierskie to przede wszystkim szybkość dostawy. Przesyłka często dociera do odbiorcy już na następny dzień roboczy po jej wysłaniu. Przesyłkę można na bieżąco śledzić, aby sprawdzić, kiedy spodziewać się dostawy. Dostawa zamówienia kurierem to też bardzo wygodne rozwiązanie, paczkę można odebrać w wybranym przez siebie, dogodnym miejscu np. z dostawą do mieszkania czy biura. Przesyłka kurierem to też świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne.

Jak wygląda usługa DPD paczka zagraniczna?

Z przewoźnikiem DPD zamawianie kuriera jest możliwe bezpośrednio na stronie GlobKurier.pl. https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/dpd. W formularzu należy wybrać kraj, z którego wyrusza przesyłka oraz kraj docelowy, a także podać wymiary przesyłki i jej wagę. Po kliknięciu w przycisk „zamów” nastąpi przekierowanie do strony, na której można założyć konto. Istnieje również możliwość wysłania paczki bez konieczności rejestracji w serwisie, dzięki czemu usługa DPD przesyłki zagraniczne jest jeszcze szybsza i łatwiejsza. W formularzu zamówienia można też ustalić preferowaną datę i godzinę nadania oraz inne opcje, takie jak rodzaj pobrania, typ przesyłki czy ubezpieczenie. Paczka zagraniczna DPD to różne możliwości płatności np. przelewem bankowym online, kartą czy za pomocą konta pre-paid w systemie. Od niedawna klienci DPD mają możliwość skorzystania z przymierzalni dpd. Są to specjalne punkty, gdzie można zamówić ubrania ze sklepów internetowych, a następnie je przymierzyć.  Jeśli zamówiona rzecz okaże się za mała lub za duża albo po prostu nie będzie odpowiadać klientowi, to może on od razu nadać zwrot, korzystając z firmy kurierskiej DPD.

DPD cennik międzynarodowy

Ceny przesyłek międzynarodowych DPD zależą od miejsca dostawy oraz wielkości paczki. Przykładowo paczka do 3kg dostarczana do Austrii to opłata w wysokości 69 zł, a paczka o wadze powyżej 30kg to koszt 109 zł. Nieco droższe będą przesyłki do takich krajów jak Grecja, Chorwacja czy Włochy. W przypadku Grecji cena zaczyna się od 149 zł, do Chorwacji od 119 zł, a do Włoch od 109 zł. Jeśli paczka ma niestandardowe wymiary to obowiązuje za nią dodatkowa opłata. Do ceny przesyłki trzeba też doliczyć ewentualne opłaty dodatkowe np. ochronę ubezpieczeniową przesyłki.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW