Strona główna » Regularne bójki i szturmy na granicy, rząd Tuska bezradny

Regularne bójki i szturmy na granicy, rząd Tuska bezradny

Informacje o „regularnej wojnie” z imigrantami to nie jest informacja na wyrost

Straż Graniczna rzeczywiście informuje o licznych incydentach na granicy, jest to już wojna podjazdowa ze strony białoruskich służb i imigrantów – którym tak bardzo kibicowali politycy aktualnej koalicji 13 grudnia. Większość z nich to próby nielegalnego przekroczenia granicy, szturm na granice, zatrzymywanie przemytników i zabezpieczanie nielegalnych towarów.

ŚWINOUJŚCIE. MOST W WOLINIE ZOSTANIE PRZESUNIĘTY NAD RZEKĘ

Warto pamiętać o kilku kluczowych faktach:

  • Sytuacja na granicy jest bardzo napięta Od dłuższego czasu obserwuje się wzrost liczby nielegalnych migracji przez granicę polsko-białoruską.
  • Białoruś aktywnie wspiera nielegalną migrację. W ostatnich miesiącach białoruskie władze ułatwiają imigrantom dotarcie na granicę z Polską, a nawet zachęcają ich do przekraczania jej nielegalnie.
  • Polska chroni swoją granicę i przestrzega prawa. Straż Graniczna działa zgodnie z prawem i regulacjami, stosując środki proporcjonalne do sytuacji. Niestety pamiętamy wszyscy jak politycy koalicji 13 grudnia próbowali destabilizować sytuacje na granicy gdy byli w opozycji

 

Dziś Tusk i jego polityczni pobratymcy nie radzą sobie z problemem, który sami wzmacniali i utrwalali, koalicja 13 grudnia nie mam realnego pomysłu jak widać – w jaki sposób poradzić sobie z nielegalnymi imigrantami

 

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również