Strona główna » Świnoujście. Nowy komendant policji w Świnoujściu

Świnoujście. Nowy komendant policji w Świnoujściu

by Świnoujście w sieci

MŁ. INSP. JAROSŁAW CZAJA NOWYM KOMENDANTEM MIEJSKIM POLICJI W ŚWINOUJŚCIU

W Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu odbyło się uroczyste wprowadzenie mł.insp. Jarosława Czai na nowego szefa świnoujskich policjantów. Na stanowisko wprowadził go I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Przemysław Domagała. Mł.insp. Jarosław Czaja wiedzę i bogate doświadczenie zdobyte w ponad 30 -letniej służbie w Policji wykorzysta na skuteczne i sprawne zarządzanie jednostką Policji położoną na 44 Wyspach.

W środę  (17 kwietnia) o godz.12:00 w sali odpraw  Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu odbyła się ceremonia wprowadzenia nowego komendanta świnoujskich funkcjonariuszy i symboliczne powitanie ze sztandarem jednostki. Uroczystość ta  odbyła się zgodnie z ceremoniałem policyjnym.

ŚWINOUJŚCIE. TERMINAL KONTENEROWY W ŚWINOUJŚCIU POWSTANIE. JEST DECYZJA LOKALIZACYJNA

W uroczystej zbiórce uczestniczyli przedstawiciele samorządów lokalnych m.in. Pan Janusz Żmurkiewicz – Prezydent miasta Świnoujście, W uroczystej zbiórce uczestniczyli przedstawiciele samorządów m.in. Pan Janusz Żmurkiewicz – Prezydent miasta Świnoujście, a także dowódcy i komendanci służb mundurowych, przedstawiciele urzędów i współpracujących instytucji, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. Zachodniopomorskiego oraz NSZZ Pracowników Policji Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego w Szczecinie, a także kadra kierownicza średniego szczebla Komendy Miejskiej  Policji w Świnoujściu oraz funkcjonariusze i pracownicy tej jednostki.

Podczas ceremonii I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Przemysław Domagała wręczył rozkaz personalny mł. insp. Jarosławowi Czaji o powołaniu go na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu. Następnie odbyło się przywitanie się ze sztandarem jednostki oraz złożenie meldunku o gotowości objęcia obowiązków na stanowisku szefa świnoujskich funkcjonariuszy.

ŚWINOUJŚCIE. ZAMKNĄ TUNEL W ŚWINOUJŚCIU NA 6 GODZIN – ZOBACZ KIEDY I CO MOŻESZ ZROBIĆ

Po oficjalnej części nadszedł czas na przemówienie I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Insp. Przemysław Domagała złożył gratulacje nowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Świnoujściu  z okazji powołania na stanowisko i życzył wielu powodów do satysfakcji, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej. Życzył również mł. insp. Jarosławowi Czai  podejmowania słusznych decyzji i inspiracji dla nowych przedsięwzięć oraz  motywacji do sprawnego zarządzania  świnoujską jednostką policji  w służbie społeczeństwu.

Mł. insp. Jarosław Czaja zdobytą wiedzę i bogate doświadczenie podczas ponad 30 lat służby w Policji wykorzystywał w skutecznym dowodzeniu i zarządzaniu załogą min. w Oddziale Prewencji Policji w Szczecinie, Sztabie Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz w Komisariacie Policji Szczecin Dąbie. W Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie i w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach, piastował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Od 12.01.2024 r. pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego Policji  w Świnoujściu.

 

zespół prasowy KWP w Szczecinie

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW