Strona główna » Świnoujście.  PiS w  Świnoujściu zaprezentował swoich kandydatów 

Świnoujście.  PiS w  Świnoujściu zaprezentował swoich kandydatów 

by Świnoujście w sieci

 PiS w  Świnoujściu zaprezentował swoich kandydatów 

 

We wtorkowe popołudnie Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zorganizował konferencję prasową, na której zaprezentowano kandydatów do Rady Miasta Świnoujście oraz do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Konferencję otworzył kandydat do Sejmiku Włodzimierz Kotuniak, który przywitał przybyłych i przekazał głos prowadzącej spotkanie Aleksandrze Namyślak. W krótkich słowach kandydatka do Rady Miasta z okręgu 2 podkreśliła rolę samorządów w demokratycznym państwie i jak istotny wpływ mają ich decyzje na codzienne życie mieszkańców.

Następnie Aleksander Dmowski, startujący do Rady Miasta z okręgu 3 zapoznał uczestników konferencji z ważniejszymi punktami programu wyborczego kandydatów PiS, którzy jako radni chcą zadbać m. in. o:

– przywrócenie dostępu do plaży, latarni morskiej i fortów na prawobrzeżu,

– wyegzekwowanie budowy molo,

– wsparcie małych rodzinnych przedsiębiorstw,

– zmianę organizacji ruchu samochodowego oraz tras autobusowych i rozkładów jazdy,

– wsparcie dla klubów sportowych i tworzenie nowych obiektów dla młodzieży,

– zabezpieczenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych przed likwidacją,

– zagospodarowanie miejsc wewnątrz kwartałów na zielone strefy wypoczynku

Była również mowa o zmianie lokalizacji ciepłowni miejskiej, właściwej gospodarce pustostanami oraz budowie nowych ujęć wody.

Kandydat zaprosił po więcej szczegółów na nową stronę internetową PiS w Świnoujściu: www.pis.net.pl

Na koniec spotkania liderzy list w poszczególnych okręgach: Zofia Sołtysik (okręg 1), Aleksandra Namyślak (okręg 2) oraz Aleksander Dmowski (okręg 3) zwięźle przedstawili wszystkich kandydatów z list PiS w Świnoujściu:

Okręg Nr 1

  1. Zofia Sołtysik,
  2. Artur Kucharczyk
  3. Izabela-Rojewska-Węgrzyn
  4. Jacek Szarata
  5. Elżbieta Weremij
  6. Bogdan Zakrzewski
  7. Danuta Cisek

Okręg Nr 2

  1. Aleksandra Namyślak
  2. Elżbieta Michalska
  3. Beata Jałoszyńska
  4. Zbigniew Wysocki
  5. Urszula Poniatowska-Kuś
  6. Andrzej Reiche
  7. Dorota Jarnecka
  8. Stanisław Deptuła
  9. Krzysztof  Rzepnicki

Okręg Nr 3

  1. Aleksander Dmowski 
  2. Bogdan Tyluś
  3. Beata Andrzejewska
  4. Kazimiera Tomala
  5. Tomasz Orzechowski
  6. Elżbieta Kapla

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW