Strona główna » Nieletni posiadający narkotyki przeszkadzał policjantom w interwencji

Nieletni posiadający narkotyki przeszkadzał policjantom w interwencji

by Świnoujście w sieci

NIELETNI WPADŁ Z NARKOTYKAMI. WCZEŚNIEJ PRZESZKADZAŁ POLICJANTOM W INTERWENCJI

Podczas interwencji policyjnej, dotyczącej kradzieży sklepowej w centrum miasta nieletni mieszkaniec Polic przeszkadzał funkcjonariuszom w czynnościach. W końcu doprowadził do tego, że on sam stał się uczestnikiem interwencji, tylko nie skończyła się ona dla niego pomyślnie.

W mijającym tygodniu policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali wezwani do jednego ze sklepów w centrum miasta, gdzie miało dojść do kradzieży. Podczas interwencji do drzwi pomieszczenia, w którym przeprowadzane były czynności podbiegał nastoletni chłopiec, wykrzykiwał swoją dezaprobatę i przeszkadzał policjantom w interwencji. Mundurowi od razu zareagowali na jego zachowanie.

Podczas czynności z nieletnim okazało się, że ma on przy sobie pałkę teleskopową i nóż, a także środki odurzające, które zostały poddane badaniu przez policyjnych techników kryminalistyki. Badanie wykazało w posiadanym suszu zawartość THC. Funkcjonariusze zabezpieczyli również pałkę teleskopową. Szesnastolatek po czynnościach został przekazany opiekunowi, a o dalszych krokach w jego sprawie decyzję podejmować będzie Sąd Rodzinny.

ZKS KMP

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW