Strona główna » Świnoujście. Mieszkańcy Świnoujścia będą mieli zniżkę na paliwo

Świnoujście. Mieszkańcy Świnoujścia będą mieli zniżkę na paliwo

by Świnoujście w sieci

Świnoujście. Mieszkańcy Świnoujścia będą mieli zniżkę na paliwo


 

KARTA WYSPIARZA: TAŃSZE PALIWO DLA MIESZKAŃCÓW ŚWINOUJŚCIA

10 groszy taniej na litrze paliwa, spore obniżki na konsumpcję oraz kawa gratis na stacji Avia. Do tego zniżki na cały asortyment sklepu Travel Free. Z takich rabatów mogą skorzystać mieszkańcy Świnoujścia, którzy posiadają Kartę Wyspiarza lub Kartę Wyspiarza Seniora.

ŚWINOUJŚCIE. TO JUŻ PIĄTY METANOWIEC Z GAZEM DOTARŁ DO ŚWINOUJŚCIA W 2024

Zastępca Prezydenta Świnoujścia Paweł Sujka zaprezentował dziś kolejnych partnerów miejskiego programu Karta Wyspiarza i Karta Wyspiarza Seniora. To jedyny w Świnoujściu sklep sieci Travel Free oraz stacja paliw Avia przy ul. Grunwaldzkiej 71B.

Posiadacze kart będą mogli skorzystać z 10 procent rabatu na cały asortyment sklepu z wyłączeniem produktów w promocji lub przecenionych.

Natomiast przy tankowaniu paliwa na staci AVIA możemy liczyć z Kartą na zniżkę 10 groszy za każdy litr paliwa a także 10 procent na akcesoria samochodowe, 20 procent na ofertę Eat&Go oraz kawę gratis przy tankowaniu powyżej 40 litrów paliwa.

ŚWINOUJŚCIE. PLANOWANA NA CZERWIEC CAVALIADA SUMMER NIE ODBĘDZIE SIĘ

– Cieszę się, że do naszego programu przystępują nowe podmioty, których jest już blisko pięćdziesiąt – mówi Zastępca Prezydenta Paweł Sujka. – Kartę odebrało już ponad 16 tysięcy świnoujścian. 

Właśnie zmieniły się zasady przyznawania Kart Wyspiarza. Dotąd mogły z niej korzystać jedynie osoby, które rozliczały podatek dochodowy w świnoujskiej skarbówce. Teraz do tego popularnego programu mogą przystąpić osoby zameldowane w Świnoujściu na stałe lub na pobyt czasowy – okres dłuższy niż 12 miesięcy.

Więcej o KARCIE WYSPIARZA

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW