Kolejny raz po alkoholu usiadł za kierownicę i spowodował kolizję

Policja

Kolejny raz po alkoholu usiadł za kierownicę i spowodował kolizję

ZNÓW ZROBIŁ TO SAMO. KIEROWCA KOLEJNY RAZ ZATRZYMANY PO ALKOHOLU, TYM RAZEM SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

Kierowca spowodował kolizję znajdując się w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, bo wcześniej zatrzymano je za jazdę po alkoholu. Może się teraz spodziewać bardzo surowych konsekwencji.

Do zdarzenia doszło w jeden z miejscowości pod Kołobrzegiem. Świadek zdarzenia opowiedział, jak pozostawił swój pojazd na poboczu i już poza nim usłyszał głośny huk. Obejrzał się i zauważył jak inna osobówka otarła się o jego auto i wylądowała po drugiej stronie jezdni. Mężczyzna podszedł do kierowcy i poczuł bardzo silną woń alkoholu. Szybko zabrał mu kluczyki i wezwał na miejsce policję.

CENY PRĄDU WYWINDUJĄ O 200% W GÓRĘ – POSŁUCHAJ

Funkcjonariusze przebadali 79 letniego sprawcę zdarzenia. Ustalili, że mężczyzna ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych ujawnili, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami z uwagi na wcześniejsze zatrzymanie za jazdę po alkoholu.

Mężczyznę zatrzymano i po wytrzeźwieniu przedstawiono zarzut dotyczący kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości na drodze publicznej za co grozi mu nawet 3 lata więzienia.

 

Policja

Related posts

Policja. Jeżdą po pijaku na rowerach i hulajnogach

KIERUJĄCY PO NARKOTYKACH I NIETRZEŹWY NA HULAJNODZE

Policja. Pijana kobieta przewoziła swojego 4-letniego syna samochodem – Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu