Strona główna » Czy można dostać pożyczkę bez zaświadczeń?

Czy można dostać pożyczkę bez zaświadczeń?

by Świnoujście w sieci

Czy można dostać pożyczkę bez zaświadczeń?

Dodatkowe pieniądze mogą nam się przydać na różne cele. Niekiedy wnioskujemy o kredyt lub pożyczkę, aby sprostać niespodziewanym wydatkom, a czasem są to po prostu pieniądze “na przyjemności”. Wśród pożyczek udzielanych przez Internet jest pewien rodzaj pożyczek, który pozwala na całkiem szybkie i sprawne otrzymanie pieniędzy. Chodzi o pożyczki bez zaświadczeń. Dziś sprawdzamy, kto może je dostać i jak przebiega wnioskowanie o taką pożyczkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Pożyczki bez zaświadczeń – co to właściwie oznacza?

Obecnie sporo pożyczek i kredytów dostępnych jest przez Internet. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Nie musimy wychodzić z domu, aby złożyć wniosek pożyczkowy. W podobny sposób odbieramy również wypłacone pieniądze – są po prostu przelewane na podany w formularzu numer rachunku bankowego. Pożyczki bez zaświadczeń najczęściej działają w bardzo podobny sposób.

Największą różnicę stanowi tu jednak lista wymagań stawianych potencjalnym klientom. Nie ma potrzeby dostarczania zaświadczenia od pracodawcy (o zatrudnieniu i wysokości osiąganych zarobkach). Poza tym zwykle pożyczki bez zaświadczeń działają w dość zbliżony sposób. Możemy więc powiedzieć, że są jednym z najwygodniejszych i najszybciej dostępnych rodzajów pożyczek. Po tym względem porównanie z kredytami online w bankach również wypada bardzo korzystnie. Banki zawsze mają sporo wymagań, które muszą spełnić kredytobiorcy.

Czy można otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach?

Tak, jak już wspomnieliśmy – na rynku są firmy oferujące pożyczki bez zaświadczeń. Co więcej, korzystając z danych dostępnych na stronie super-pozyczka.pl dowiadujemy się, że jest ich całkiem dużo!? Najwyraźniej wielu pożyczkodawców zauważyło po prostu, że klienci oczekują możliwości sprawnego i wygodnego pożyczenia pieniędzy. Nic dziwnego – każdy z nas żyje dziś w mniejszym lub większym pośpiechu. Kiedy spotykają nas nieplanowane wydatki, pożyczki bez zaświadczeń są więc strzałem w dziesiątkę.

Do największych plusów pożyczek bez zaświadczeń zaliczamy:

 • prosty wniosek pożyczkowy
 • szybka wypłata środków
 • minimalne wymagania stawiane pożyczkobiorcom
 • nie trzeba dostarczać dokumentów od pracodawcy

Ostatnia z wymienionych zalet może być istotna z kilku powodów. Przede wszystkim mniej formalności oznacza, że szybciej otrzymamy pieniądze. Firma pożyczkowa może w końcu nieco zautomatyzować proces analizy naszych wniosków;. Część osób nie chce też dzielić się ze swoim pracodawcą swoimi planami co do korzystania z pożyczek. Ten rodzaj zobowiązania pozwala zachować taką informację dla siebie.

Kto może starać się o pożyczkę bez zaświadczeń?

Wymagania stawiane pożyczkobiorcom są w tym przypadku jednymi z najniższych. Wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, aby móc skorzystać z pożyczki bez zaświadczeń o dochodach:

 • ukończone 18 lat (w przypadku niektórych firm minimalny wiek klienta jest nieco wyższy)
 • trzeba zmieścić się w górnym limicie wieku – często 70 lub 75 lat
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • dobra historia kredytowa (nie każdy pożyczkodawca zwraca na to uwagę)
 • polskie obywatelstwo/zamieszkanie na terenie Polski
 • numer konta w polskim banku
 • telefon do kontaktu, adres e-mail
 • aktualny dowód tożsamości

Pożyczki bez zaświadczeń akceptują różne źródła dochodów. Z tego względu są dostępne dla naprawdę szerokiego grona odbiorców. To spory plus w stosunku do m.in. banków. Tam nierzadko osoby nie posiadające umowy o pracę na czas nieokreślony nie mogą liczyć na akceptację wniosku kredytowej.

Jakie dochody akceptują pożyczki bez zaświadczeń?

Także pod tym względem wiele zależy od konkretnego pożyczkodawcy. Można jednak powiedzieć, że pożyczki bez zaświadczeń są produktem dostępnym dla naprawdę szerokiego grona klientów. Pożyczki akceptują wiele źródeł dochodów, które mogą też być dość nieregularne. Wiele zależy tu jednak również od tego, w jakiej firmie pożyczkowej składamy wniosek i jakie są warunki pożyczki bez zaświadczeń (kwota pożyczki, okres spłaty).

Większość pożyczkodawców akceptuje następujące dochody:

 • umowa o pracę
 • umowy cywilnoprawne (zlecenie, o dzieło)
 • kontrakt
 • praca tymczasowa
 • własna działalność gospodarcza
 • emerytura, renta
 • zasiłki socjalne

Jak znaleźć najlepszą pożyczkę?

Sporo osób szukając korzystnej pożyczki po prostu odwiedza strony różnych firm i porównuje znalezione tam warunki. Oczywiście – możemy ten sposób zestawić ze sobą wiele propozycji, metoda jest jednak dość czasochłonna. Nie mamy też pewności, czy jedna z rynkowych okazji nam nie umknie. Znacznie lepszym sposobem na szukanie najlepszej propozycji pożyczki bez zaświadczeń jest więc zdanie się na wsparcie ekspertów.

Na stronie super-pozyczka.pl, a warto podkreślić, że nie jest to serwis związany z żadnym pożyczkodawcą, znajdziemy ranking pożyczek bez zaświadczeń. W jednym miejscu zebrano tam mnóstwo ofert firm pożyczkowych. Wystarczy kilka chwil, by wybrać najlepszą z nich.

Ranking pożyczek bez zaświadczeń

Aby otworzyć stronę z rankingiem wystarczy wejść pod adres https://super-pozyczka.pl/pozyczki-bez-zaswiadczen/ . Znajdziemy tam listę firm pożyczkowych i szczegóły dostępnych w nich pożyczek:

 • minimalna i maksymalna wysokość pożyczki
 • dostępny okres spłaty
 • czas na decyzję pożyczkową
 • dostępność pierwszej darmowej pożyczki

Darmowe pożyczki bez zaświadczeń – to naprawdę możliwe! Niewiele osób o tym wie, ale w wielu firmach możemy otrzymać pożyczkę z RRSO równym 0%. Oznacza to po prostu, że oddajemy jedynie pożyczoną sumę. Trudno dziś o lepszą ofertę! Warto jednak zaznaczyć, że w tym przypadku kwoty pożyczki nie są zwykle zbyt wysokie, musimy też dość szybko zwrócić pieniądze.

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW