Strona główna » Świnoujście. Z promu prost do aresztu

Świnoujście. Z promu prost do aresztu

by Świnoujście w sieci

Świnoujście. Z promu prost do aresztu

—————–

Z promu i samolotu prosto „za kratki”

Podczas kontroli drogowej w Świnoujściu i granicznej w Gdańsku Rębiechowie funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej 13 stycznia zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kar pozbawienia wolności.

MĘŻCZYZNA Z NOŻEM GROZIŁ POZBAWIENIEM ŻYCIA PRZYPADKOWO NAPOTKANYM PRZECHODNIOM

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu podczas legitymowania mężczyzny, który zjechał samochodem z promu przybyłego ze Szwecji ustalili, że jest poszukiwany przez Zamiejscowy Wydział Karny w Morągu Sądu Rejonowego w Ostródzie. 39-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego został zatrzymany i przekazany miejscowej Policji. Za kradzież z włamaniem mężczyzna ma trafić do aresztu lub zakładu karnego celem odbycia kary roku i czterech miesięcy pozbawienia wolności.

ŚWINOUJŚCIE. STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU – JAK WAM SIĘ PODOBA TAKI POMYSŁ ??

Na gdańskim lotnisku podczas odprawy granicznej pasażerów samolotu z Londynu strażnicy graniczni z miejscowej Placówki SG ustalili, że 54-letni Polak mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii jest poszukiwany przez wejherowski sąd. Mężczyzna nie zapłacił grzywny, która została mu wymierzona za przekroczenie prędkości podczas kierowania samochodem. Teraz ma do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności.

Straż Graniczna

ŚWINOUJŚCIE. „MAMY ROZKAZ CIĘ UTRZYMAĆ…” MARYNARZE W ŚWINOUJŚCIU ROZPOCZĘLI NOWY ROK SZKOLENIOWY

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW