Strona główna » Świnoujście. Pobity mężczyzna czekał 2,5 roku na sprawiedliwość – dziś sprawa trafia do sądu

Świnoujście. Pobity mężczyzna czekał 2,5 roku na sprawiedliwość – dziś sprawa trafia do sądu

#Świnoujście

by Świnoujście w sieci

Świnoujście. Pobity mężczyzna czeka 2,5 roku na sprawiedliwość – dziś sprawa trafia do sądu

W wyniku działań funkcjonariuszy Policji sprawcy został ustaleni i zatrzymani. Na wniosek prokuratora Sąd zastosował wobec nich tymczasowe aresztowania.


Sprawcy podejrzani o rozbój staną przed Sądem – sprawa Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu skierował do Sądu Rejonowego w Świnoujściu akt oskarżenia wobec dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju w dniu 6 lipca 2021 r. przy ul. Boh. Września w Świnoujściu.

NAZYWASZ SIĘ ANNA ZALEWSKA – UWAŻAJ, MOŻESZ ZOSTAĆ ZWOLNIONA Z PRACY PRZEZ MINISTRA KOALICJI 13 GRUDNIA

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu skierował do Sądu Rejonowego w Świnoujściu akt oskarżenia wobec dwóch mężczyzny podejrzanych o dokonanie rozboju w dniu 6 lipca 2021 r. przy ul. Boh. Września  w Świnoujściu.

Jak ustalono,  w dniu 6 lipca 2021 r.  około godziny 5 rano, przy ul. Boh. Września  w Świnoujściu, doszło do kłótni pomiędzy pokrzywdzonym i jego koleżanką a sprawcami.

W pewnym momencie sprawcy zaczęli zadawać pokrzywdzonemu uderzenia pięścią oraz nogami w głowę.

Następnie zabrali pokrzywdzonemu w celu przywłaszczenia zegarek wartości 600 zł. oraz pieniądze w wysokości 100 zł. a i oddalili się z miejsca zdarzenia.

ŚWINOUJŚCIE. SOPLE LODOWE PARALIŻUJĄ RUCH W TUNELU W ŚWINOUJŚCIU – TUNEL JEST ZAMKNIĘTY

 W wyniku rozboju, pokrzywdzony odniósł obrażenia głowy między innymi w postaci zasinień oczodołu prawego, krwiaka okularowego oka lewego.

W wyniku działań funkcjonariuszy Policji sprawcy został ustaleni i zatrzymani. Na wniosek prokuratora Sąd zastosował wobec nich tymczasowe aresztowania.

Podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzuconego im czynu. Obaj byli uprzednio wielokrotnie karani i działali w warunkach recydywy.

Za zarzucone oskarżonym przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Nadto w wypadku działania w warunkach recydywy, sąd może wymierzyć karę w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW