Strona główna » Świnoujście – Czy Grupa Morska opłaci transport dla dzieci na lodowisko ??

Świnoujście – Czy Grupa Morska opłaci transport dla dzieci na lodowisko ??

by Świnoujście w sieci

Świnoujście – Czy Grupa Morska opłaci transport dla dzieci na lodowisko ??

Na profilu społecznościowym Grupy Morskiej czytamy :

Konieczny transport dla dzieci na bezpłatne lodowisko w ferie zimowe
Jak słusznie zauważa nasza koleżanka, Daria Dziedzicka należy zapewnić dzieciom transport na lodowisko w niemieckiej miejscowości Heringsdorf
Na mocy zawartego porozumienia, korzystanie z lodowiska w okresie ferii zimowych jest bezpłatne dla naszych dzieci. Grzechem byłoby tej możliwości nie wykorzystać, aby urozmaicić czas najmłodszym mieszkańcom Świnoujścia
Odległość to tylko 7 km, dlatego miasto powinno zapewnić bezpłatny transport, żeby wykorzystać w pełni tę dogodną okazję.
Wystosowaliśmy w tej sprawie oficjalną interpelację do Prezydenta

Apelujemy do członków Grupy Morskiej aby w ramach już rozpoczętej kampanii wyborczej opłacili taki transporter z własnych składek.

Niech wytypują członka, który będzie nadzorował transport i pilnował porządku w czasie przejazdu oraz pomagał dzieciom w sprawnym przygotowaniu do korzystania z lodowiska.

Pamiętajcie nie ma czegoś takiego jak darmowy transport – ktoś musi za niego zapłacić !!!


Propozycje skomentował zastępca prezydenta Paweł Sujka

Ze względu na krótki czas do zimowego wypoczynku naszej młodzieży pozwolę sobie w uzgodnieniu z Radnym Sławomir Stanisław Nowicki odpowiedzieć na temat transportu zbiorowego na lodowisko.
Tak jak powiedziałem podczas konferencji prasowej z Burmistrz Laurą Marisken podczas podpisywania umowy nasi sąsiedzi poprosili nas o nie organizowanie takiego transportu ze względów logistycznych ( przypomnę, że na samym początku naszej współpracy taki przejazd był) pomieszczenie w którym następuje zmiana obuwia na łyżwy jest stosunkowo małe, mieści kilkanaście osób (sprawdzenie legitymacji wydanie łyżew i ich założenie to około 20 minut).
W przypadku kiedy autokar przywozi kilkadziesiąt dzieci następuje blokada przebieralni i około 50 dzieci pozostaje od 25 minut do 1,5 godziny na zewnątrz.
Dlatego też nasi partnerzy poprosili jak na wstępie. Dziękuję serdecznie za zainteresowanie się tym tematem.
Wierzę, że wybudowanie lodowiska w 2025 roku w Świnoujściu będzie z korzyścią dla naszych najmłodszych i nie tylko mieszkańców naszego pięknego miasta. Pozdrawiam serdecznie

 

 

Zobacz — > ŚWINOUJŚCIE. DZIECI BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ Z LODOWISKA W HERINGSDORFIE

ŚWINOUJŚCIE. DZIECI BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ Z LODOWISKA W HERINGSDORFIE

ŚWINOUJŚCIE. DZIECI BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ Z LODOWISKA W HERINGSDORFIE

 

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również