Strona główna » Uwaga. Paraliż komunikacyjny – Rolnicy zablokują wszystkie drogi

Uwaga. Paraliż komunikacyjny – Rolnicy zablokują wszystkie drogi

by Świnoujście w sieci

Uwaga. Paraliż komunikacyjny – Rolnicy zablokują wszystkie drogi

8 stycznia 2024 r. rolnicy w Niemczech przeprowadzą masowe protesty, które sparaliżuje komunikację w całym kraju.  – zapowiadają organizatorzy protestów

Protestujący będą blokowali drogi, autostrady i linie kolejowe, domagając się od rządu większego wsparcia.

Protesty rozpoczną się wcześnie rano, kiedy rolnicy zablokują główne drogi w całym kraju. Blokady spowodują ogromne utrudnienia w ruchu, a niektóre drogi będą całkowicie zamknięte przez wiele godzin.

ROLNICY ZABLOKUJĄ WSZYSTKIE DROGI – NIE WYBIERAJ SIĘ W TYM DNIU DO NIEMIEC

Protestujący zamierzają blokować autostrady i linie kolejowe, co spowoduje opóźnienia i odwołania pociągów.

Protesty będą częścią szerszej kampanii, którą rolnicy prowadzą od kilku miesięcy. Rolnicy domagają się od rządu większego wsparcia w obliczu rosnących kosztów produkcji. W szczególności rolnicy domagają się obniżek podatków i dopłat do energii.

13 I 14 EMERYTURA ZOSTANIE ZLIKWIDOWANA ZAPOWIEDZIAŁ POSEŁ PETRU Z UGRUPOWANIE HOŁOWNI

Rząd niemiecki odrzucił żądania rolników, mówiąc, że nie może sobie pozwolić na ich spełnienie.  Rolnicy sami muszą znaleźć inne sposoby na obniżenie kosztów produkcji. – informują służby prasowe ministra rolnictwa

Protesty rolników w Niemczech są kolejnym przykładem rosnącego napięcia między rządem a rolnikami w Europie. Rolnicy w całej Europie zmagają się z rosnącymi kosztami produkcji, co prowadzi do spadków dochodów. Rolnicy domagają się od rządów większego wsparcia, ale rządy często odmawiają, mówiąc, że nie mogą sobie pozwolić na jego spełnienie.

Niemieckie protesty rolników będą prawdopodobnie kontynuowane w najbliższych tygodniach i miesiącach. Rząd niemiecki będzie musiał znaleźć sposób na rozwiązanie napięć z rolnikami, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli.

ŚWINOUJŚCIE. RANNA FOKA NA PLAŻY W ŚWINOUJŚCIU

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW