Strona główna » Świnoujście. Agatowska chce zostać Prezydentem Świnoujścia – Jest oświadczenie

Świnoujście. Agatowska chce zostać Prezydentem Świnoujścia – Jest oświadczenie

by Świnoujście w sieci

Świnoujście. Agatowska chce zostać Prezydentem Świnoujścia – Jest oświadczenie

Na portalu społecznościowym Joanny Agatowskiej czytamy:

Drodzy Mieszkańcy!
Podejmuję się startu w nadchodzących wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Miasta Świnoujście.
W odpowiedzi na wiele pozytywnych dla mnie opinii, próśb oraz propozycji poparcia, które dostaję od ponad 5 lat od mieszkańców Świnoujścia, w związku ze zbliżającym się ogłoszeniem wyborów samorządowych przez premiera Donalda Tuska informuję, że podejmuję się tego wyzwania – wystartuję w najbliższych wyborach jako kandydatka na funkcję Prezydenta Miasta Świnoujście na kadencję 2024-2029.
Za mną kolejne 5 lat pracy w roli radnej. To już moja piąta kadencja pracy samorządowczyni. Pracy bardzo odpowiedzialnej, lecz jednocześnie dającej mi bardzo dużo satysfakcji, którą daje mi codzienna praca na rzecz mieszkańcom naszego miasta. Przez te wszystkie lata podniosłam swoje kompetencje, uzyskałam ogromne doświadczenie. Jestem więc przekonana, że uda nam się wspólnie zbudować wspólnotę opartą na zaufaniu, solidarności oraz poczuciu prawdziwej więzi z naszymi miastem. Chcę Miasta dla Mieszkańców, bo wiem, że i Państwo tego od lat oczekujecie.
Nadchodzi więc czas na zbudowanie poczucia sprawczości opartej na prawdziwym dialogu z mieszkańcami. Jestem pełna zapału do nowych rozwiązań, które poprawią jakość życia mieszkańcom, lecz chciałabym aby zbliżająca się kampania była nasza – wspólna.
Proszę Was o wsparcie. Jeśli jesteście chętni dołączyć do naszej drużyny oraz sztabu – napiszcie! Możecie skontaktować się ze mną poprzez prywatną wiadomość na fanpage lub email: kontakt@joannaagatowska.pl
Dziękuje za nieustanne wsparcie!
Wybory samorządowe

Wybory samorządowe

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również