Strona główna » Policja: Złodziej zasnął na klatce schodowej

Policja: Złodziej zasnął na klatce schodowej

by Świnoujście w sieci

ZASNĄŁ NA KLATCE SCHODOWEJ – OKAZAŁO SIĘ, ŻE DZIEŃ WCZEŚNIEJ WŁAMAŁ SIĘ DO PODZIEMNEGO PARKINGU

46 latka, który zasnął na klatce schodowej policjanci z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KMP w Szczecinie rozpoznali jako osobę podejrzaną o dokonanie włamania do garażu podziemnego na Starym Mieście. Mężczyzna miał przy sobie w torbie różne przedmioty, które mogły pochodzić z czynu zabronionego. Został zatrzymany.

ŚWINOUJŚCIE. MARYNARKA WOJENNA. OKRĘT FGS DONAU (A516) ZACUMOWAŁ W PORCIE WOJENNYM

Szczecińscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zasnął na jednej z klatek w centrum miasta. Mundurowi faktycznie zastali tam 46 latka będącego pod znacznym wpływem alkoholu.Funkcjonariusze skojarzyli jego ubiór z rysopisem osoby , która dzień wcześniej miała dokonać włamania do jednego z garaży podziemnych na Starym Mieście.

ROLNICY ZABLOKUJĄ WSZYSTKIE DROGI – NIE WYBIERAJ SIĘ W TYM DNIU DO NIEMIEC

Ponadto policjanci w torbie należącej do tego mężczyzny ujawnili różne przedmioty, które mogły pochodzić z czynu przestępczego. 46 latek twierdził jednak, ze te rzeczy nie należą do niego i nie wie jak wszedł w ich posiadanie.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście będą teraz wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia, pochodzenie tych przedmiotów, jaki udział 46 latka w tym włamaniu.

 

ZKS KMP

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW