Strona główna » Czy politycy Platformy Obywatelskiej, PSL i … – Okłamywali mieszkańców Warszowa w sprawie drogi KU MORZU

Czy politycy Platformy Obywatelskiej, PSL i … – Okłamywali mieszkańców Warszowa w sprawie drogi KU MORZU

by Świnoujście w sieci

Czy politycy Platformy Obywatelskiej, PSL i … – Okłamywali mieszkańców Warszowa w sprawie drogi KU MORZU ??

Przeczytaj informacje opublikowaną w mediach społecznościowych przez Dariusza Krzywdę:

⛔️ Ze Szczecina dochodzą nas niepokojące informacje, mogące świadczyć o tym, że obietnice wyborcze dotyczące ulicy Ku Morzu, składane przez różnych polityków (każdej partii z obecnej koalicji!), mogą nie zostać spełnione. Jeśli szkodliwe rozporządzenie 8/2023 w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu przebywania na określonym obszarze w Świnoujściu nie zostanie cofnięte bądź zmienione w taki sposób, aby umożliwić korzystanie z ulicy Ku Morzu na całym odcinku, będziemy znów wychodzić na ulicę. 😡
Teraz jest czas w którym mówimy “sprawdzam” do wszystkich decydentów, którzy opowiadali się po stronie protestujących…
👎 PiS przez kilka miesięcy olewał mieszkańców Świnoujścia i nasze wielokrotne protesty, od członków tej partii nie mogliśmy liczyć na żadne wsparcie. Od posłów ziemi zachodniopomorskiej, przez byłego Wojewodę Zbigniewa Boguckiego po Wicepremiera J K- który obiecał pomóc- nikt z nich nie zrobił nic, aby otworzyć ulicę Ku Morzu.
Wierzyliśmy w ówczesną opozycję, która chętnie się z nami spotykała i deklarowała, że ulica Ku Morzu zostanie otwarta…
⚠️ Za chwilę okaże się, że transparenty z hasłem “WYDYMANI” będziemy mogli użyć również teraz. Już mieliśmy naprzeciwko siebie funkcjonariuszy z gazem, “popychaczy prowokatorów”, czy polewaczkę czekającą na zapleczu, więc nic nas nie zdziwi. Kilkunastokrotnie protestowaliśmy w słusznej sprawie.
ℹ️ Protestowaliśmy i wierzyliśmy, że zmiana rządu przyniesie nam wolność, o którą walczyliśmy. Jedyne miejsca wypoczynku i rekreacji: plaża na Warszowie, Fort Gerharda i Latarnia Morska miały zostać uwolnione ze “strefy ściemy”, ustanowionej przez Wojewodę Boguckiego. Czy tak się stanie? Po informacjach docierających do nas ze Szczecina szykujemy się na najgorsze. Reaktywacja naszej inicjatywy może nastąpić w ciągu kilku dni. Więcej informacji wkrótce ….
Czytaj więcej …

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

4 × dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW