Sylwester 2023 w Świnoujściu – Ceny noclegów

Świnoujście - Zima Foto. Daniel SZYSZ / www.travel-foto.com

Sylwester 2023 w Świnoujściu

Szukasz wyjątkowego miejsca na sylwestra 2023? Świnoujście to idealna propozycja dla Ciebie! To nadmorskie miasto oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że Twój sylwester będzie niezapomniany.

Noclegi w Świnoujściu na sylwestra zaczynają się od 1200 zł za 4 noce. Cena zależy od standardu hotelu lub apartamentu oraz od pakietu, który wybierzesz. Większość hoteli oferuje pakiety sylwestrowe, które obejmują kolację, zabawę sylwestrową z muzyką na żywo i czasami pokazem fajerwerków.

Świnoujście – Sylwester miejski na plaży – program zwali Was z nóg

Oprócz noclegów, Świnoujście oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że Twój sylwester będzie niezapomniany. Oto kilka propozycji:

  • Zabawa sylwestrowa w hotelu lub w klubie. W wielu hotelach i klubach w Świnoujściu organizowane są zabawy sylwestrowe z muzyką na żywo i pokazem fajerwerków.
  • Sylwester na plaży. Jeśli chcesz spędzić sylwestra w wyjątkowej scenerii, możesz wybrać się na zabawę sylwestrową na plaży. W Świnoujściu organizowane są corocznie sylwestrowe imprezy na plaży, które cieszą się dużą popularnością.
  • Sylwester z wyjazdem. Jeśli chcesz spędzić sylwestra poza Świnoujściem, możesz wybrać się na wycieczkę do jednego z okolicznych miast lub miejscowości. W pobliżu Świnoujścia znajdują się między innymi Międzyzdroje – i to własnie Międzyzdroje mają super ofertę – Zobacz:

MIĘDZYZDROJE – REKORDOWY SYLWESTER W MIĘDZYZDROJACH 2023/2024

 

Niezależnie od tego, jaką atrakcję wybierzesz, sylwester w Świnoujściu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zarezerwuj nocleg w ŚwinoujściuBooking.com
Booking.com
Booking.com

 

 

Related posts

Dzień dobry Świnoujście

Świnoujście, plaża, promenada, palmy – Kto może nad morze !! Zapraszamy do Świnoujścia

Ostrzeżenie o burzach dla Pomorza Zachodniego – 10 powiatów w tym Świnoujście