Strona główna » Stracone pokolenie?? Młodzi mężczyźni na utrzymaniu rodziców – przerażające dane !!!

Stracone pokolenie?? Młodzi mężczyźni na utrzymaniu rodziców – przerażające dane !!!

by Daniel SZYSZ

Stracone pokolenie, młodzi mężczyźni na utrzymaniu rodziców – przerażające dane !!!

Niestety w ostatnich latach coraz więcej młodych mężczyzn w Polsce decyduje się mieszkać z rodzicami, zamiast zakładać rodziny. 

Uważają oni że  koszty utrzymania się w Polsce są coraz wyższe, więc młodzi mężczyźni często nie są w stanie samodzielnie opłacić czynszu, rachunków i wyżywienia. Mieszkanie z rodzicami pozwala im zaoszczędzić pieniądze i dobrze się bawić.

DZIŚ W NOCY SYN ZASTRZELIŁ OJCA

Młodzi mężczyźni coraz później kończą edukację i zaczynają pracę. – za szkołę płaca rodzice.

Fakt – że, zmieniły się oczekiwania społeczne dotyczące małżeństwa i rodziny. Młodzi mężczyźni nie czują już presji, aby założyć rodzinę w młodym wieku. Wolą skupić się na zabawie niż na obowiązkach rodzicielskich.

Według badania przeprowadzonego przez CBOS w 2022 roku, 30% młodych mężczyzn w wieku 25-34 lat mieszka z rodzicami. Jest to wzrost o 10 punktów procentowych w porównaniu do 2012 roku.

WOJNA NA UKRAINIE – NA FRONCIE WALCZĄ OJCOWIE I DZIADKOWIE MŁODZIEŻY, KTÓRA BALUJE W POLSCE

Oczywiście nie wszyscy młodzi mężczyźni decydują się mieszkać z rodzicami. Wielu z nich zakłada rodziny już w młodym wieku. Jednak trend ten jest niepokojący, ponieważ może mieć negatywne skutki dla społeczeństwa.

Młodzi mężczyźni mieszkający z rodzicami są mniej aktywni społecznie i zawodowo. Mają też mniejsze szanse na znalezienie pracy i awansowanie. Ponadto, częściej wpadają w uzależnienia i mają problemy z prawem.

Stracone pokolenie ??

 

SZTORM – IMGW-PIB OSTRZEGA ZACHODNIOPOMORSKIE. ŚWINOUJŚCIE

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć + piętnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.