Strona główna » Co sie dzieje ?? Praca szuka człowieka

Co sie dzieje ?? Praca szuka człowieka

by Świnoujście w sieci
Pracuj w Fabryce Wody – zostań Edukatorem
Obcowanie z nauką wcale nie musi być nudne. Taką mamy misję w Edukatoriu Fabryki Wody. Jeśli chcesz z nami współtworzyć najlepszy obiekt edukacyjny w kraju, dołącz do naszego zespołu. Zostań „Eduaktorem”.
Woda to najcenniejsza substancja na naszej planecie. Bez niej nie było by życia. Dlatego w naszym Edukatorium o wodzie powiemy wszystko, skąd się bierze, jak dbać o jej zasoby i do czego jest przydatna. Zrobimy to poprzez wystawy, animacje oraz zajęcia edukacyjne. Pomogą nam w tym Edukatorzy, których zadaniem będzie praca z grupami, udostępnianie wystawy zwiedzającym, utrzymanie wysokiego standardu ekspozycji oraz prowadzenie warsztatów naukowych.
Jakie mamy wymagania?
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pragniesz pracować w nowoczesnym centrum edukacyjnym złóż podanie już dzisiaj! Szukamy osób komunikatywnych, zaangażowanych, z wysoką kulturą osobistą i umiejących przekazywać wiedzę w sposób dostosowany do danego odbiorcy. Bardzo ważna będzie dobra znajomość języka polskiego oraz zainteresowania związane z edukacją i naukami ścisłymi. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz znajomość języków obcych np. angielskiego i niemieckiego.
Praca w Fabryce Wody to atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia i rozwó osobisty oraz benefity przewidziane regulaminem obiektu.
Zgłoszenia należy wysłać na adres: kariera@fabrykawody.eu
O szczegóły można również pytać dzwoniąc pod numer +48 91 506 52 90.
Aktualne oferty pracy w Fabryce Wody znaleźć można stronie www.fabrykawody.eu w zakładce „kariera”.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW