Strona główna » Policja. Uszkodził dwa pojazdy pojazdy – odpowie przed sądem

Policja. Uszkodził dwa pojazdy pojazdy – odpowie przed sądem

by Daniel SZYSZ

USZKODZIŁ POJAZDY, TERAZ ODPOWIE PRZED SĄDEM

Szczecińscy „ Wywiadowcy ” zatrzymali sprawcę uszkodzenia dwóch pojazdów na terenie Pogodna. Dysponując jedynie wizerunkiem osoby szybko namierzyli i zatrzymali sprawcę. 25 latek za zniszczenie mienia odpowie przed sądem.

POLICJA. JEDZIESZ – MYŚL – 2500 ZŁ MANDAT I 15 PUNKTÓW KARNYCH

Policjanci z Referatu Wywiadowczego KMP w Szczecinie otrzymali informację, że na Pogodnie nieznany mężczyzna  uszkodził zaparkowany przy ulicy pojazd, niszcząc lusterko i antenę dachową. Funkcjonariusze pojechali w to miejsce. Patrolując pobliskie uliczki osiedlowe zauważyli osobę, która odpowiadała podanemu wcześniej rysopisowi. Na widok policjantów mężczyzna przyśpieszył i próbował oddalić się w pobliskie podwórze.

ŚWINOUJŚCIE – TRADYCYJNIE – DZIŚ W NOCY TUNEL ZNÓW BĘDZIE ZAMKNIĘTY

Wywiadowcy podbiegli i zatrzymali tego mężczyznę. To 25 letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego. Okazało się, ze jest nietrzeźwy. Badanie wskazało prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dalsze ustalenia policjantów potwierdziły, że 25 latek uszkodził też inny pojazd i to zdarzenie zgłoszone było już wcześniej w Komisariacie Szczecin Pogodno.

Mężczyzna za zniszczenie mienia odpowie przed Sądem.

ZKS KMP

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

13 − cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.