Strona główna » Wyrzucił kiepa – odpowie za posiadanie

Wyrzucił kiepa – odpowie za posiadanie

by Świnoujście w sieci

MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI. WPADŁ, BO WYRZUCIŁ NIEDOPAŁEK PAPIEROSA NA JEZDNIĘ

Policjanci zauważyli mężczyznę, który przez otwarte okno samochodu wyrzucił niedopałek papierosa na jezdnię. Z uwagi na popełnione przez niego wykroczenie, patrol podjął czynności. Na wykroczeniu się jednak nie skończyło. Jak się okazało 26- latek posiadał przy sobie środki odurzające.

Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Referatu Patrolowo- Interwencyjnego stargardzkiej komendy podczas patrolowania miasta zauważyli samochód osobowy m-ki citroen, którego pasażer wyrzucił niedopałek papierosa przez otwartą szybę na drogę. Funkcjonariusze w związku z popełnionym wykroczeniem postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. 

PRAWIE 300 NIELEGALNIE PRACUJĄCYCH CUDZOZIEMCÓW 

W trakcie czynności nerwowe zachowanie 26– letniego pasażera wzbudziło u mundurowych pewne podejrzenia. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest powodem jego nietypowego rachowania. Podczas kontroli policjanci ujawnili należące do mężczyzny plastikowe pudelku z zawartością suszu roślinnego.

ŚWINOUJŚCIE – GAZU NIE ZABRAKNIE – KOLEJNY METANOWIEC ROZŁADOWANY

 

Podejrzewając, że mogą być środki odurzające mężczyzna został zatrzymany i przewieziono do stargardzkiej komendy Policji. Wstępne badania, przeprowadzone w komendzie potwierdziły przypuszczenia policjantów. Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające, których posiadanie jest zabronione.

 

Policja

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

cztery × 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.