Strona główna » Policja. 3200 zł mandatu i 18 punktów karnych

Policja. 3200 zł mandatu i 18 punktów karnych

by Świnoujście w sieci

W WARUNKACH RECYDYWY RAŻĄCO PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ, WYPRZEDZAŁ NA ,,PODWÓJNEJ CIĄGŁEJ’’- EFEKTEM TEGO JEST WYSOKI MANDAT I 18 PUNKTÓW KARNYCH DLA NIEODPOWIEDZIALNEGO KIEROWCY

Stargardzcy policjanci z grupy Speed codziennie zatrzymują kierowców, którzy swoja jazdą zagrażają bezpieczeństwu na drodze.

Policyjny wideorejestrator utrwala sporo niebezpiecznych zachowań, które o tej porze roku, przy zmieniających się warunkach pogodowych są szczególnie niebezpieczne.

I tak było w przypadku młodego kierowcy volkswagena, który w warunkach recydywy rażąco przekroczył dozwoloną prędkość wykonując do tego niebezpieczny manewr wyprzedzania.

PŁAWY WRACAJĄ DO ŚWINOUJŚCIA – VIDEO

Jednym z fundamentalnych zadań Policji jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. Kierowcy lekceważący przepisy muszą liczyć się z wysokimi mandatami, a nawet z utratą prawa jazdy. Czuwa nad tym między innymi policyjna grupa Speed. W dalszym ciągu niestety, nie wszyscy kierovwcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością.

Grupa Speed

Policja. Grupa Speed

Tym razem policjanci stargardzkiej drogówki zwrócili uwagę na volkswagena, którego kierowca popełnił wykroczenia w ruchu drogowym, przez co stworzył zagrożenie bezpieczeństwa dla innych użytkowników dróg. Młody mężczyzna siedzący za kierownicą zignorował obowiązujące przepisy, wyprzedzając na ,,podwójnej ciągłej’’ oraz znacząco przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało kierowca, był już karany za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dlatego też policjanci, zgodnie z obowiązującymi przepisami nałożyli na kierowcę mandat w ramach ,,recydywy’’, co oznacza, że grzywna za przekroczenie prędkości wynosi dwa razy więcej niż ta, która jest przypisana do tego wykroczenia. Kierujący za popełnione wykroczenia otrzymał 3 200 mandatu, a na jego konto trafiło 18 punktów karnych.

 

Policja

 

ŚWINOUJŚCIE – PO WYBORACH CENA PALIWA ROŚNIE

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden + 19 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW