Strona główna » ARESZT DLA 31-LATKI ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

ARESZT DLA 31-LATKI ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

by Świnoujście w sieci

ARESZT DLA 31-LATKI ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci ze Szczecinka wymierzyli kolejny cios w przestępczość narkotykową. Tym razem ich skuteczna praca spowodowała, że na czarny rynek nie trafiło ponad 500 gramów narkotyków. Policjanci w trakcie przeszukania jednego ze szczecineckich mieszkań znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz mefedron. Ich 31-letnia właścicielka usłyszała już prokuratorski zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu kobieta najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie kolorowe. Policjant w kamizelce odblaskowej z napisem policja stoi tyłem. Obok niego kobieta ubrana na czarno
Szczecineccy policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa w mieście oraz analizują wszelkie sygnały dotyczące przestępczości narkotykowej na terenie powiatu. Niemalże każdego dnia funkcjonariusze walczą z nielegalnym procederem narkotykowym. Ich codzienna praca pozwala na sukcesywne eliminowanie z czarnego rynku narkotyków a osoby odpowiedzialne za ten przestępczy proceder postawić przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

W miniony czwartek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku weszli w posiadanie informacji dotyczącej 31-latki ze Szczecinka, która mógła posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli marihuanę, mefedron i amfetaminę o łacznej wadze prawie 590 gramów.

Mieszkanka Szczecinka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator przedstawił zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzajacych. Za popełnione przestępstwo 31-latce grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W miniony piątek decyzją sądu wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Szczecinku.

st.asp. Anna Matys
Oficer prasowy
KPP w Szczecinku

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jedenaście + 16 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW