Strona główna » Świnoujście. Kolejne zniżki na Kartę Wyspiarza i Wyspiarza Seniora

Świnoujście. Kolejne zniżki na Kartę Wyspiarza i Wyspiarza Seniora

by Świnoujście w sieci

Kolejne zniżki na Kartę Wyspiarza i Wyspiarza Seniora

Dziś czterej kolejni partnerzy dołączyli do świnoujskich przedsiębiorców, którzy udzielają zniżek mieszkańcom posiadającym Kartę Wyspiarza lub Kartę Wyspiarza Seniora. Taki osób jest już w naszym mieście niemal 15 tysięcy.

Obie karty cieszą się dużym zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że do tej pory Kartę Wyspiarza pobrało 9.676 świnoujścian, a Kartę Wyspiarza Seniora 5120 osób.

– Razem z tymi, którzy dziś do nas dołączyli, zniżki na obie karty udziela już w mieście 44 przedsiębiorców – mówi II Zastępca Prezydenta Miasta Paweł Sujka. – Prowadzimy także rozmowy z kolejnymi.

  1. Aparthotel Green Concrete, ul. Toruńska 3, zniżki: Karta Wyspiarza/Karta Wyspiarza Seniora: zniżka na rezerwację noclegu w wysokości 5% – polecenie przez posiadacza Karty Wyspiarza, zniżka na menu kawiarni/baru w wysokości 10%.
  2. Świeczka z Wyspy – Pracownia Artystyczno-Rękodzielnicza, ul. Plac Wolności 6, zniżki: Karta Wyspiarza: 5%, Karta Wyspiarza Seniora: 10%.
  3. Pracownia Fryzjerska Anna Jacyniuk ul. Marynarzy 4a, zniżki: Karta Wyspiarza: 10% na wszystkie usługi, Karta Wyspiarza Seniora: 15%.
  4. Meble 44 – meble na wymiar, ul. Konstytucji 3-go Maja 29

Karta Wyspiarza i Karta Wyspiarza Seniora to program lojalnościowy, który umożliwia mieszkańcom Świnoujścia korzystanie z ulg i zniżek. Dotyczą one m.in biletów na przejazdy komunikacją miejską, parkowania w Strefie Płatnego Parkowania oraz usług oferowanych przez partnerów programu.

Szczegóły zniżek dostępnych dla posiadaczy obu kart są dostępne na stronie internetowej www.kartawyspiarza.pl

– Wkrótce obie karty będą także dostępne w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy mObywatel – dodaje Paweł Sujka. – Jak tylko zakończymy nad tym pracę, natychmiast poinformujemy mieszkańców.

BIK UM Świnoujście

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

5 × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW