Świnoujście. Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast

0 comment
Męski Rózaniec w Świnoujściu Wrzesień 2023

Świnoujście. Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast

W czwartek, 28 września 2023 r., o godz. 15:00 wierni z całego świata zjednoczą się na modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Inicjatywa, która odbywa się już po raz 16, będzie miała miejsce na placach i ulicach miast.

W Polsce Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast będzie można odmówić w wielu miejscach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie i Częstochowie oraz Świnoujściu.

W Świnoujściu modlitwa odbędzie sięo godzinie 15.00  przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego / 11 Listopada przy stacji UBB

Koronka do Bożego Miłosierdzia została objawiona św. Faustynie Kowalskiej przez Jezusa Chrystusa. Jest to modlitwa, która ma wypraszać miłosierdzie dla świata. Odmawia się ją na zwykłej różańcu, używając tajemnic radosnych, bolesnych i chwalebnych.

W intencjach modlitwy na ulicach miast w 2023 r. są:

  • Kościół Boży, aby niestrudzenie bronił depozytu wiary i moralności;
  • rządzący, aby sprawowanie władzy traktowali jako służbę na rzecz wspólnego dobra nas wszystkich;
  • pokój na Ukrainie i na całym świecie;
  • więźniowie w zakładach karnych, zwłaszcza ci, którzy odwrócili się od zła i chcą na nowo żyć w przyjaźni z Bogiem;
  • powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i godne życie dla nich na miejscu;
  • nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia jest zaproszeniem do doświadczania Bożego miłosierdzia. Jest to wyraz naszej wiary w to, że Bóg zawsze jest gotów nam przebaczyć i wyprosić łaski dla nas i dla świata.


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

Leave a Comment

cztery × trzy =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=