Strona główna » Policja – Kolejny ćpun za kółkiem

Policja – Kolejny ćpun za kółkiem

by Świnoujście w sieci

PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ, BYŁ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW I PRZEZ KORZYSTANIE Z TELEFONU DOPROWADZIŁ DO USZKODZENIA OPONY. DALEJ NIE POJEDZIE.

Pod wpływem środków odurzających był kierowca Toyoty zatrzymany przez szczecińską „drogówkę”.
Powodem zatrzymania było przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 35 km/h i korzystanie z telefonu komórkowego podczas kierowania w sposób niezgodny z przepisami.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, wchodzący w skład grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Toyota, który na ul. Hangarowej przekroczył dopuszczalną prędkość o 35 km/h.

ŚWINOUJŚCIE – LEGIONELLA – KOMUNIKAT PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY

34 latek jechał z prędkością 105 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h.

Zwrócił on również uwagę funkcjonariuszy, ponieważ podczas kierowania samochodem korzystał z telefonu komórkowego niezgodnie z przepisami, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem i w konsekwencji uszkodzenie jednej z opon po gwałtownym wjechaniu na krawężnik.

Podczas kontroli funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna ma załzawione oczy, których źrenice nie zmieniają się pod wpływem światła.

Wstępne badanie wykazało, że jest on pod wpływem środków odurzających. W rozmowie z mundurowymi przyznał, że kilka dni temu zażywał marihuanę. Od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań.

ŚWINOUJŚCIE O PORANIU

Za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym został ukarany mandatami na łączną kwotę 1300 złotych, a jego konto zasiliło 21 punktów karnych. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających odpowie przed sądem.

ZKS KMP

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.