Strona główna » Legionella w Świnoujściu

Legionella w Świnoujściu

#Świnoujście

by Świnoujście w sieci

Legionella w Świnoujściu

Nie ma doniesień o zachorowaniach i nie ma na szczęście paniki wśród mieszkańców Świnoujścia oraz władz miasta, tak jak ma to miejsce w niektórych rejonach naszego kraju.

ŚWINOUJŚCIE – DZIŚ W NOCY TUNEL W ŚWINOUJŚCIU BĘDZIE ZAMKNIĘTY

W Świnoujściu żyjemy normalnie – ludzie po ostatniej “pandemii” przyzwyczaili się do idiotycznych komunikatów służb sanitarnych i maja swoje rozeznanie co i jak mają robić aby żyło im się lepiej.
Tak więc u nas w Świnoujściu na szczęście działają prawie wszystkie fontanny – ludzie korzystają z tych chwil gdy zawita słońce
Przypominamy jednak, że woda w fontannach to SYF i chrońmy dzieci przed kąpielą w tej wodzie
Świnoujście - Fontanna

Świnoujście – Fontanna

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu uprzejmie przypomina, że fontanny stanowią elementy ozdobne architektury i nie powinny być wykorzystywane do kąpieli, a woda która się w ich znajduje nie powinna być wykorzystywana do picia.

ŚWINOUJŚCIE – ROZKŁAD KURSÓW PROMÓW BIELIK OD 1 WRZEŚNIA

Z uwagi na fakt, iż działa w nich zamknięty obieg wody to może znajdować się w niej wiele bakterii i grzybów mimo, że wygląda ona na czysta to w rzeczywistości może być szkodliwa dla zdrowia.
W wodzie tej mogą się znajdować drobnoustroje takie jak: bakterie gronkowca, salmonelli, pałeczki legionelli, bakterie kałowe np. E.coli czy enterokoki.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW