Strona główna » Ukradł mercedesa – został aresztowany

Ukradł mercedesa – został aresztowany

by Świnoujście w sieci

Jechał kradzionym mercedesem, został aresztowany

Gruzina podejrzewanego o napaść i kradzież samochodu w Niemczech zatrzymali 25 sierpnia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna przebywał w Polsce nielegalnie.

ŚWINOUJŚCIE – KOMARY NIE ODPUSZCZAJĄ PO CO TO ODKOMARZANIE

Decyzją sądu 36-latek trafił do aresztu.

Strażnicy graniczni zatrzymali w Sławnie do kontroli drogowej osobowego mercedesa, którym kierował cudzoziemiec. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających jego legalny pobyt w Polsce. Funkcjonariusze ustalili jednak, że był to 36-letni obywatel Gruzji. W bazach danych sprawdzili także dane mercedesa prowadzonego przez Gruzina.

ŚWINOUJŚCIE – TĘSKNISZ ZA ŚWINOUJŚCIEM ?? – ZOBACZ OBRAZ Z KAMERY

Pojazd figurował w Systemie Informacyjnym Schengen jako przedmiot podlegający zatrzymaniu. Cudzoziemiec tłumaczył, że samochód kupił w Niemczech za 5 tys. euro, jednak mundurowi nie dali wiary jego wyjaśnieniom i skontaktowali się z tamtejszą Policją.

Potwierdzono, że pojazd został skradziony w wyniku napaści przez zatrzymanego Gruzina, a poszkodowana osoba trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy.

ŚWINOUJŚCIE – CZY W NASZYM MIEŚCIE POWSTAJE NOWY KOPIEC KOŚCIUSZKI ??

Na wniosek prokuratury 36-letni obywatel Gruzji został tymczasowo aresztowany. Wszczęto procedurę w celu wydania lub ekstradycji cudzoziemca.

Straż Graniczna

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

2 × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW