Strona główna » Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie. 

Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie. 

Twój indywidualny doradca.

by Świnoujście w sieci

Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie.

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Nazywam się Ania Lenartowicz i jestem Senior Live Protection Advisorem w Unum Życie, agentką
z tytułem MDRT. W codziennej pracy zajmuje się przygotowaniem indywidualnego planu ochrony aby rozwiązywać problemy zanim się pojawią.

Unum Życie?

Unum to firma ubezpieczeniowa, która działa od 1848 r. w USA czyli najbardziej rozwiniętym rynku ubezpieczeń na świecie. Jesteśmy także obecni w Wielkiej Brytanii od 1990 roku. Nasze doświadczenie na rynku polskim przekracza 20 lat. Łącznie na świecie obejmujemy ochroną ponad 40 mln Klientów.  Naszą misją jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa i spokoju ducha, dlatego specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie, bo dla Nas nie ma nic cenniejszego co moglibyśmy chronić. Ludzie i ich potrzeby są dla nas najcenniejszym źródłem inspiracji. Dlatego w ofercie dla Klientów indywidualnych i grupowych znajdują się ubezpieczenia na życie, na wypadek wielu chorób, w szczególności chorób onkologicznych i kardiologicznych, ale także pobytu w szpitalu czy uszczerbku na zdrowiu. Naszym Klientom proponujemy również polisy, które oprócz ochrony pomagają gromadzić kapitał na przyszłość.

Tytuł seniora w Twoim wieku? Czym jest MDRT?

Tytuł seniora nie jest tożsamy z peselem a z doświadczeniem zawodowym. Zapracowałam na niego reprezentując jakość, indywidualne podejście co przekłada się na zadowolenie wśród moich Klientów. Każdy z nich może liczyć na moją pomoc i wsparcie. Naszym modelem biznesowym nie jest sprzedać
a potem odesłać na infolinie lub biura obsługi Klienta. Naszym modelem jest być blisko, być pierwszą osobą kontaktu, czuwać na każdym etapie jej trwania.

Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie. 

Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie.

MDRT czyli Million Dollar Round Table jest stowarzyszeniem zrzeszającym 1% najlepszych doradców na świecie. Jest to międzynarodowa niezależna organizacja z siedzibą w USA. Aby uzyskać kwalifikację do MDRT, każdy z nas ma do spełnienia te same wymagania. To ogromny zaszczyt być jej członkiem. 

Jak wygląda proces takiego zabezpieczenia?

Jest to garnitur szyty na miarę. Każdy ma inne potrzeby, oczekiwania i zobowiązania dlatego w mojej firmie przygotowujemy indywidualne oferty poprzedzając je 3 etapami

  1. etap 

Wzajemne zapoznanie, omówienie potrzeb, oczekiwań i możliwości na podstawie których przygotowywany jest dedykowany program ochrony,

  1. etap

Prezentacja uszytego programu, naniesienie ewentualnych uwag lub korekt, zakończona złożeniem wniosku.

III. etap

Wydanie polisy, ponowne omówienie warunków zabezpieczenia życia i zdrowia.

Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie. 

Anna Lenartowicz – ubezpieczenia na życie i zdrowie.

Jak wygląda wnioskowanie o polisę?

Możemy działać przez dwa kanały doradcze. Pierwszy sposób to spotkanie indywidualne – osobiście
w siedzibie naszej firmy lub podczas wizyty u Klienta, w zależności który sposób Klient preferuje. Drugi sposób obejmuje spotkanie z agentem w całości poprzez komunikatory online.

Co wg Ciebie wyróżnia Unum i Ciebie na rynku?

Dwie najważniejsze rzeczy:

  1.     Najmniejsza liczba wykluczeń, z szeroko dobranym zakresem ochrony i zrozumiałymi dla każdego postanowieniami warunkami ubezpieczenia.
  2.     Indywidualna opieka doradcy: począwszy od wniosku, poprzez zawarcie ubezpieczenia, rocznicę polisy w celu przypomnienia zakresu ochrony, a także ponownej analizy potrzeb i potencjalnych zmian adekwatnych do nowej sytuacji Klienta, aż po wypłatę świadczenia. 

Jak wiec można zabezpieczyć swoje życie i zdrowie?

 Kontaktując się ze mną telefonicznie 500 731 381 lub mailowo anna.lenartowicz@unum.pl

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × trzy =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW