Strona główna » Świnoujście – Straż Graniczna podpisała porozumienie ze spółką Gaz-System

Świnoujście – Straż Graniczna podpisała porozumienie ze spółką Gaz-System

#StrażGraniczna #Świnoujście #Gaz-System

by Daniel SZYSZ

Straż Graniczna podpisała porozumienie ze spółką Gaz-System

Komendant Główny Straży Granicznej gen. dyw. SG Tomasz Praga podpisał porozumienie ze spółką Gaz-System o współpracy przy wybudowaniu w sąsiedztwie Terminalu LNG w Świnoujściu budynku zaplecza i nabrzeża dla pływających jednostek Straży Granicznej.

ŚWINOUJŚCIE. UKRAINIEC TŁUMACZY NIEMCOWI ZASADY RUCHU DROGOWEGO

Podpisany dokument ma na celu podjęcie wspólnych działań i podział odpowiedzialności przy wzmocnieniu ochrony obiektów portowych oraz strategicznej infrastruktury gazowej w tym rejonie, ze szczególnym uwzględnieniem gazoportu.

Porozumienie wpisuje się w zapisy nowelizacji ustawy o ochronie żeglugi i portów morskich oraz niektórych innych ustaw.

Jej przepisy przewidują m.in. wybudowanie na terenie portu morskiego w Świnoujściu zaplecza administracyjno-technicznego dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza w Gdańsku wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, w tym odrębnego nabrzeża dla postoju pływających jednostek SG.

ŚWINOUJŚCIE. CZY W TYM MIEŚCIE JEST POLICJA ??

W spotkaniu dotyczącym podpisania Porozumienia Straż Graniczną reprezentowali Zastępca Dyrektora Biura Techniki i Zaopatrzenia Komendy Głównej Straży Granicznej płk SG Edyta Gaszyńska oraz Zastępca Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Lesław Krysa.

Straż Graniczna

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.