Strona główna » Świnoujście – Drodzy mieszkańcy Świnoujścia,

Świnoujście – Drodzy mieszkańcy Świnoujścia,

#świnoujście

by Świnoujście w sieci

Drodzy mieszkańcy Świnoujścia,

Mamy świetne wieści dla Was!

Fundacja Speak Up kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwijanie lokalnej społeczności.

Po sukcesie ostatniego projektu przekazania mikrograntów, chcemy Wam przedstawić kolejną okazję do pozyskania wsparcia finansowego na Wasze cenne inicjatywy!

Od 11 sierpnia 2023 do 25 sierpnia 2023 prowadzimy nabór wniosków o mikrogranty, które mają na celu wspieranie grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych w naszym pięknym mieście.

Jak już wiecie z poprzedniego artykułu, celem projektu jest wzmocnienie tożsamości lokalnej, współodpowiedzialności za naszą wspólnotę, rozwijanie umiejętności organizacji wolnego czasu oraz propagowanie tolerancji i życzliwości wobec współmieszkańców.

W ramach tego konkursu, zamierzamy dofinansować minimum 13 mikrograntów, a to oznacza, że pozostało nam jeszcze 5 miejsc, które mogą być Wasze!

Zapraszamy Was wszystkich do składania wniosków już teraz! Pamiętajcie, że to Wasze pomysły i zaangażowanie sprawią, że Świnoujście stanie się jeszcze lepszym miejscem do życia.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 1 września 2023, więc będziecie mieli pewność, że wiedzieliście o wynikach konkursu już we wrześniu.

Cała dokumentacja oraz szczegółowe informacje na temat procedury aplikacyjnej znajdują się pod poniższym linkiem: https://mikrogranty.xaa.pl

Zachęcamy Was do wzięcia aktywnego udziału w tym projekcie, który jest finansowany z budżetu Gminy Miasto Świnoujście w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wspólnie możemy stworzyć pozytywną zmianę w naszym społeczeństwie!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahajcie się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w każdym kroku aplikacji.

Wspólnie możemy uczynić nasze miasto jeszcze piękniejszym miejscem do życia i działania.

Dlatego już teraz zacznijcie planować swoje projekty i składajcie wnioski!

Z poważaniem/Best Regards/Beste Grüße

Kamil Janta-Lipiński

Phone: + 48 601 307 069

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwanaście − 11 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW