Strona główna » Policja – 67 latek zaginął w lesie

Policja – 67 latek zaginął w lesie

#policja

by Daniel SZYSZ

Policja – ZAGUBIŁ SIĘ W LESIE, NA POMOC RUSZYLI POLICJANCI

Działania funkcjonariuszy z Kołobrzegu doprowadziły do odnalezienia zagubionego grzybiarza. Mężczyzna wybrał się do lasu w niedzielny poranek, ale nie potrafił samodzielnie odnaleźć drogi powrotnej. Odpowiednia koordynacja oraz zaangażowanie i dynamiczne działanie Policjantów przyczyniły się do szybkiego odnalezienia mężczyzny.

ŚWINOUJŚCIE – MIESZKAŃCY NIE CHCĄ ELEKTRYKÓW W PODZIEMNYCH GARAŻACH

W niedzielny wieczór do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która powiadomiła, że jej mąż wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił. 67-latek miał przy sobie telefon komórkowy z którego kontaktował się z rodziną twierdząc, że nie jest w stanie sam wyjść z lasu
. Dyżurny zadysponował w rejon lasu dostępne patrole i wskazał z jakich stron powinni zacząć poszukiwania. Policjanci poprzez sygnały dźwiękowe i kontakt telefoniczny starali się wyprowadzić mężczyznę w bezpieczne miejsce. Trudności sprawiały im bardzo niekorzystne warunki pogodowe, wiał silny i zimny wiatr, a dodatkowo przez cały czas padał deszcz.

ŚWINOUJŚCIE – MIŁE SIERPNIOWE WIECZORY PRZY KOMINKU LATO 2023

Funkcjonariusze zdawali sobie sprawę z tego, że 67-latek już od kilku godzin błądzi po lesie, jest głodny, a jego ubrania są przemoczone. W związku z tym wytypowali miejsce w którym prawdopodobnie się znajduje i po chwili ujrzeli na wąskiej, leśnej ścieżce zagubionego grzybiarza.

Mężczyzna był zziębnięty i osłabiony, ale ucieszył się na widok Policjantów. Grzybiarza przewieziono w ciepłym radiowozie do miejsca zamieszkania, gdzie zajęła się nim zmartwiona małżonka.

Przypominamy, żeby do lasu, szczególnie na nieznanym terenie nie wybierać się w pojedynkę. Koniecznie należy też zabrać ze sobą telefon komórkowy z naładowaną baterią. Przydać może się również najzwyklejszy sportowy gwizdek. Najlepiej jednak nie wybierać się samemu do lasu, zwłaszcza w sytuacji gdy stan zdrowia na to nie pozwala.

ŚWINOUJŚCIE – TURYŚCI Z CZECH ODPOCZYWAJĄ NAD BAŁTYKIEM

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy + pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.