Strona główna » Świnoujście – Wyjątkowo szczęśliwe kolektury LOTTO w Świnoujściu.

Świnoujście – Wyjątkowo szczęśliwe kolektury LOTTO w Świnoujściu.

#świnoujście #lotto

by Daniel SZYSZ

Wyjątkowo szczęśliwe kolektury LOTTO w Świnoujściu.

Z przyjemnością informujemy, że dnia 25. 07. 2023 r. w Świnoujściu padła wygrana 3 stopnia w wysokości 945 018, 00 zł w grze Eurojackpot. Szczęśliwą kolekturą dla gracza okazał się punkt LOTTO znajdujący się w Galerii Corso w Świnoujściu. Kilka dni później w losowaniu z dnia 28. 07. 2023 r. padła kolejna wygrana, również w grze Eurojackpot. Tym razem szczęśliwy los kupiony został w kolekturze LOTTO przy ul. Matejki 39 w Świnoujściu.

Nie pierwszy raz tak duże kwoty wygrywa się w Świnoujściu. Kolektura w Galerii Corso przyniosła również szczęście 13. 09. 2019 r. wtedy padła tam wygrana w wysokości 182 661,10 zł oraz tuż przed świętami 20. 12. 2019 r. o 631 319, 90 zł wzbogacił się jeden z graczy Eurojackpota. Przypomnijmy jeszcze, że rok temu w maju, w Świnoujściu padła wygrana 3 stopnia w Eurojackpot w wysokości 1 242 016, 00 zł.

Wielomilionowe wygrane w Eurojackpot przyśpieszają bicie serca, ale wygrać można również w wielu innych produktach oferowanych przez LOTTO. W naszych kolekturach zagrasz w Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Zdrapki, Keno, Szybkie 600, Ekstra Pensję czy naszą nowość Ekspres Losy.

Warto wiedzieć, że właścicielem marki LOTTO, jest Totalizator Sportowy, największy mecenas sportu i kultury w Polsce. To właśnie dzięki naszym Graczom przekazaliśmy łącznie już ponad 19,0 MLD zł dla Ministerstwa Sportu i Turystki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki temu, że gracie wspieramy wydarzenia kulturalne i sportowe również w Waszej okolicy.

Zapraszamy serdecznie do punktów LOTTO. Pamiętajcie, żeby wygrać trzeba grać!

Krystian Król
Starszy inspektor ds. marketingu

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

szesnaście + jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.