Strona główna » Policja – Zaatakował ratownika na plaży – został aresztowany

Policja – Zaatakował ratownika na plaży – został aresztowany

#policja

by Daniel SZYSZ

Policja – Zaatakował ratownika na plaży – został aresztowany


ARESZT DLA NAPASTNIKA, KTÓRY ZAATAKOWAŁ RATOWNIKÓW

Policjanci z mieleńskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który zaatakował w Sarbinowie ratowników wodnych. Podejrzany już usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

POLICJA. GRAŁ W TRZY KARTY. POSTRZELILI GO BO NIE DAŁ SIĘ OSZUKAĆ. KU PRZESTRODZE

Do zdarzenia doszło w Sarbinowie. Z ustaleń policjantów wynikało, że nieznany ratownikom mężczyzna wszedł pod osłoną nocy do kwatery, w której nocowali.

Mężczyzna bez żadnej przyczyny zaatakował młodą dziewczynę i jej kolegę ostrym narzędziem, powodując u nich rany cięte w okolicach twarzy.

Ratownicy na plaży

Ratownicy na plaży

W momencie kiedy zaczęli się bronić i zrobił się hałas, zareagował kolejny świadek zdarzenia, który stanął w obronie ratowników. Po chwilowej szarpaninie sprawca uciekł z miejsca, a pokrzywdzeni zostali przewiezieni do koszalińskiego szpitala.

Policjanci z mieleńskiego komisariatu w toku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili rysopis napastnika. Mężczyzna następnego dnia został zatrzymany.
29-letni mężczyzna już usłyszał zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia i decyzją Sądu Rejonowego w Koszalinie został tymczasowo aresztowany.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.