Strona główna » Świnoujście – Tragedia na plaży – 13 latek potrzebuje naszej pomocy

Świnoujście – Tragedia na plaży – 13 latek potrzebuje naszej pomocy

by Świnoujście w sieci

Tragedia na plaży w Świnoujściu, gorąca frytura poparzyła 30% jego ciała. 13-latek walczy o życie!

Opis zrzutki
To był zwykły poniedziałkowy dzień podczas wakacyjnej przerwy od szkoły. Kubuś tego dnia miał pojechać z rodzicami do Szczecina do kina i na zakupy do sklepu budowlanego po rzeczy potrzebne do remontu swojego pokoju. Jednak jak to w poniedziałkowy, leniwy dzień czas ucieka jak przez palce i wyjazd został przełożony, a Kuba zdecydował się pojechać do swojego kolegi, który pracuje w punkcie gastronomicznym na plaży.

Pogoda piękna, delikatny wiatr, szum fal w tle. Nic nie zapowiadało tragedii, która miała się zaraz wydarzyć. Kuba siedział i rozmawiał z kolegą, kiedy nagle poczuł ogromny, przeszywający ból. Na jego ciało wylała się rozgrzana frytura i chłopiec odruchowo wbiegł z wrzaskiem do morza. Chwilę później, w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie.

W tym momencie, kiedy piszemy ten tekst, Kuba walczy o życie, a każdy telefon od jego mamy odbieramy z duszą na ramieniu. Jedyne, co jest obecnie pewne, to fakt, że ma poparzenia ponad 30% ciała – części głowy, klatki piersiowej i pleców. Oparzenia są bardzo ciężkie – 3 i 4 stopnia!

Wiemy, że Kuba jest młodym, silnym i kochanym chłopcem – tak, to jeszcze dziecko – ma zaledwie 13 lat. Zdajemy też sobie sprawę, że jak opuści szpitalny oddział, to będzie potrzebować długiej i intensywnej rehabilitacji. Do tego dochodzą ogromne koszty związane z codziennym, specjalistycznym leczeniem – maści, leki itp. – to kolejny, ogromny miesięczny koszt. Dlatego Kuba potrzebuje Twojego wsparcia!

Taka tragedia mogła spotkać każdego z nas i przytrafić się w każdej rodzinie, bo przecież mogły być tam nasze dzieci…

Życie Kuby już nigdy nie będzie takie, jak przed tym tragicznym wypadkiem. Wyobraźmy to sobie i pomóżmy zminimalizować cierpienie Kuby i dać mu szansę na powrót do nowej, niezwykle trudnej rzeczywistości.

Dlatego apelujemy o otwarcie Waszych serc i pomoc, która umożliwi Kubie walkę o zdrowie!

Udostępnij zrzutkę
po raz pierwszy!
WESPRZYJ KUBĘ W WALCE O ZDROWIE!

Dziękujemy

Ciocia i Wujek Kubusia

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

osiemnaście + czternaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW