Strona główna » Policja – Kierowca TAXI pod wpływałem narkotyków

Policja – Kierowca TAXI pod wpływałem narkotyków

by Daniel SZYSZ

KIEROWAŁ TAKSÓWKĄ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW, DALSZĄ JAZDĘ PRZERWALI POLICJANCI ZE SZCZECIŃSKIEJ „DROGÓWKI”

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 40 letniego kierującego taxi, który był pod wpływem zabronionych substancji. To nie był jego jedyny problem – policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

 

ŚWINOUJŚCIE – S3 NAD MORZE ZABLOKOWANA

 

 

Policjanci ze szczecińskiej „drogówki” pełniący służbę na wyjeździe z miasta podjęli interwencję wobec kierowcy wykonującego płatny przewóz osób. Mundurowi zwrócili uwagę na zachowanie mężczyzny, które wskazywało na stan odurzenia. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierujący taksówką może być pod wpływem narkotyków.

Przeprowadzone wstępnie badania potwierdziły te przypuszczenia. W jego organizmie test wskazał obecność środków podobnie działających do alkoholu. Dokładność policjantów doprowadziła również do ujawnienia u taksówkarza substancji, które według wstępnych badań okazały się narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany. Kierowca taksówki długo nie poprowadzi żadnego pojazdu – mężczyźnie zatrzymano również blankiet prawa jazdy i odpowie on teraz przed sądem.

ZKS KMP

ŚWINOUJŚCIE – PLAŻA W ŚWINOUJŚCIU NAJLEPSZA W POLSCE

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.