Strona główna » Policja – Kolejny kierowca ćpun w rękach policji

Policja – Kolejny kierowca ćpun w rękach policji

#policja

by Świnoujście w sieci

Policja – Kolejny kierowca ćpun w rękach policji

POLICJANCI ZATRZYMALI 29- LATKA, KTÓRY KIEROWAŁ SAMOCHODEM POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW, MIAŁ SĄDOWY ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW I DO TEGO BYŁ NIETRZEŹWY

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 29- letniemu mieszkańcowi Stargardu, który pomimo sądowego zakazu zdecydował się wsiąść za kierownicę pojazdu marki Opel.

Na dodatek, jak ujawnili policjanci prewencji mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków i mając promil alkoholu w organizmie. Kierujący za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 

MOŻNA OTWIERAĆ TUNEL. STRAŻ MÓWI TAK ! TUNEL W ŚWINOUJŚCIU

 

Policjanci Referatu Patrolowo- Interwencyjnego stargardzkiej komendy na ulicy Armii Krajowej zatrzymali 29- letniego stargardzianina, który kierował samochodem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie na urządzeniu pomiarowym wykazało promil alkoholu w organizmie.

Policja Szczecin - Narkotyki

Policja Szczecin – Narkotyki

To nie jedyne jego zmartwienie. Policjanci widząc jego nerwowe zachowanie, nienaturalnie zwężone źrenice policjanci nabrali podejrzeń, że może on znajdować się również pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze użyli narkotestu, który potwierdził ich przypuszczenia.

Mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków. Ponadto podczas sprawdzenia stargardzianina w systemach informacyjnych policji okazało się, że w ogóle nie powinien kierować, gdyż posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany.

O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policja

 

 

ŚWINOUJŚCIE – ŚWIĘTO JAKIEGO DAWNO NIE BYŁO – ŚWIĘTO MARYNARKI WOJENNEJ W ŚWINOUJŚCIU !

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW